Wpis z mikrobloga

@pokyw12: fabularyzowany, ale wydaje się, że trzymaja się faktów bo wplatają nawet oryginalne nagrania z tamtych czasów, ale nie przynudzając. Jest to przystępnie pokazane również dla osób niespecjalnie zainteresowanych w drążeniu historii idei. Fajny serial. Zamierzam obejrzeć wszystkie części.
  • 25
@Misza_z_Polszy: 50 złotych na rok za dostep do setek czasem bardzo wartościowego kina, a wcześniej 30 dni za darmo z możliwościa łatwej rezygnacji przed ich upływem, nie ukrywają linka, nie trzeba podawać nowej karty. Moim zdaniem warto. No a przede wszystkim wykopowy miliarderze, inwestorze, właścicielu dziesiątek mieszakəń w kraju i zagranicą, dla ciebie to tyle co splunąć, a czegoś byś się dowiedział, bo w technikum na takich lekcjach wiadomo jak było.
@Poludnik20: jeszcze tylko dodam, że oglądam to na tablecie z ...2 GB RAM. Wprawdzie widać, że Amazon zoptymalizował ten tablety by kilka podstawowych funkcji ich ze wgzlędów kupowania u nich treści i usług działało, ale to to spokojnie pójdzie na każdym sprzęcie, łacznie z laptopem z Vistą. Żadnych zacięć.
@Poludnik20 oglądasz na windowsowej aplikacji? Bo mi wczoraj na laptopie z Windows11 apka pozawala tylko czarny ekran i musiałem ze, stronki obejrzeć i ciągnąć neta z komórki, by obejrzeć expanse ( ͡° ʖ̯ ͡°) generalnie wiele razy mi już nie działała
@zarow: FIre OS, ale – może to zabrzmi dla wielu śmiesznie – ale kilka filmów z Amazon Prime obejrzałem na telefonie i uważam, że nie było źle :) To nie są oczywiście wrażenia kinowe ale akurat te filmy przeżywałem bardziej niż wiele obejrzanych w kinie.
@qwdas435: nie, dlaczego. Technikum dobra szkoła. Prosty świat, żadnych dylematów. Baba potem w domu siedzi, on gaciami/butami/zlewozmywakami handluje. A jak nie idzie to wiadomo czują to wina.