Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, był ktoś z was może w związku z dziewczyną, która w przeszłości była molestowana? Możecie coś więcej powiedzieć jak wyglądała wasza relacja z taką osobą, czy była toksyczna, jak się zachowywała itd? Czy drugi raz byście weszli w związek z dziewczyną, która ma taką przeszłość nie ze swojej winy oczywiście? Osobiście sam byłem z taką dziewczyną 2 lata razem, na początku była typową szarą myszką bez znajomych, z bardzo niską samooceną i nie akceptowała wyglądu swojego ciała (właśnie przez to, że była molestowana w wieku około 10 lat). Ogólnie uważam, że bardzo jej pomogłem w życiu, przekonałem ją, żeby poszła na terapie, pomogłem jej zaakceptować swój wygląd i nawiązać kontakt z dwoma koleżankami, z którymi zaczęła mieć dobry kontakt, zabierałem ją do wielu ciekawych miast w polsce, żeby fajnie spędzić czas razem. Bardzo się zmieniła przez te 2 lata na plus. Zaczęła wychodzić do ludzi. Jak na początku wstydziła się w lato chodzić w krótkich spodniach, żebym widział jej nogi, tak później przy mnie chodziła nago w pokoju jak np. zmieniała ubrania. A koniec końców za to wszystko zdradziła mnie i teraz jest w związku z tamtym drugim chłopakiem, który ma kompletnie odmienioną osobę dzięki moim staraniom.. Życie nie jest sprawiedliwe #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: Też się na tym pare razy przejechałem, tylko całe szczęście za każdym razem po pare miesięcy, a nie lat. Ogólnie nie bierz dziewczyn z jakimiś obecnymi ostrymi problemami, bo jak jej pomożesz z nich wyjść, to zaczniesz jej się kojarzyć właśnie z tamtymi problemami, plus zacznie myśleć, że byłeś na tym poziomie co ona i ona teraz jest lepsza etc.