Wpis z mikrobloga

Właśnie Hołownia traci -25 punktów w moim systemie zaufania do polityków. Jeszcze jedna taka akcja, a wyląduje wśród niegodziwców.

#sejm #trzeciadroga #holownia #polityka #ankieta #bialorus #rosja
IdillaMZ - Właśnie Hołownia traci -25 punktów w moim systemie zaufania do polityków. ...

źródło: 1

Pobierz

Twoja ocena wpuszczenia do sejmu nielegałów?

  • To nagradzanie szturmowania naszych granic 71.9% (314)
  • 100% popieram, nie jest faszystą, ale humanistą 28.1% (123)

Oddanych głosów: 437

  • 21
@IdillaMZ: Hołownia deklaruje że jest demokratą. Jeżeli obywatele zaprotestują i ustanowią prawo które zabrania zapraszać nielegalnych imigrantów do sejmu, to on się dostosuje. Dlatego należy mu się szacunek za pracę którą wykonuje.

On nie jest królem, który ma mieć fajne poglądy na sprawy społeczne. On ma być trybikiem, który wykonuje wolę obywateli.

Dlatego właśnie przez takich jak Ty w polskiej polityce bardziej liczy się populizm wpasowujący się w gusta plebsu, niż
@IdillaMZ Wątpię, żeby stracił po czymś takim, większość ludzi di których celuje swój przekaż jest za wpuszczanie migrantów. (Liberałowie i lewica w stylu Wiosny czy Lewicy) o dawnym "konserwatywnym" Hołowni nie ma śladu. Bardziej jestem ciekaw jak się to uda pogodzić w ramach Trzeciej Drogi, bo Kosiniak Kamysz niedawno przemawiał do żołnierzy bodajże na granicy.
@IdillaMZ: oh nie, typ mówiący o chrześcijańskim miłosierdziu stosuje chrześcijańskie miłosierdzie a nie wzywa do palenia gejów i strzelania do brązowych ludzi