Wpis z mikrobloga

#humorobrazkowy #heheszki

Austriacka Cessna Citation X mająca zawieźć z Monachium delegację na szczyt klimatyczny do Dubaju(dotyczącą walki z ociepleniem klimatu) pod naporem czapy śniegu przechyliła się, dotykając ogonem płyty lotniska, a następnie do niej przymarzła.
klatra_ - #humorobrazkowy #heheszki

Austriacka Cessna Citation X mająca zawieźć z Mo...

źródło: GAavh0QWoAAQBGX

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@klatra_: gurrrr durrrr pogoda to nie KLYMOT, więc żuj tam kurna te słomki i rysuj sobie gębę korkiem na uwięzi, żeby hindusowi zrobiło się przykro, że on wrzuca wszystko do rzeji- na pewno tak będzie xD
  • Odpowiedz
@Ilirian: dokładnie co ma pogoda do klimatu przeciez nie ma nic wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°). A ja przypominam że formalnie to ziemia jest w stanie kolejnej już epoki lodowcowej i jej się globalne ocieplenie raz na ten milion lat należy jak psu buda. Pozdrowionka
ps nim człowiek doczeka tego ocieplenia to wyewoluje pewnie znow do formy małpo podobnej.
  • Odpowiedz
@klatra_: panie lepiej to zorganizowac w dubaju, tam w zime widac globalne ocieplenie XD

w sumie to powinny byc rozne spotkania dla roznych kontynentow, to co dziala w afryce nie dziala w europie XD
  • Odpowiedz
ah mój ulubiony błąd z myleniem pogody z klimatem :D klasyka, zawsze jak na niego trafiam robi się tak jakoś bardziej swojsko


@Ilirian: wiadomo, upaly w lato to było ocieplenie klimatu, n------o śniegu więc to tylko chwilowa pogoda. Czego nie rozumiesz synek xD
  • Odpowiedz
myślisz że "samolot miał problem ze startem" byłby tak medialnym nagłówkiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ayessare: Wiadomo, że lepiej klikalne będzie "samolot przymarzł do lotniska". Tak z ciekawości wpisałem sobie to w google i wyskoczyły mi newsy o tym zdarzeniu na takich portalach jak RMF, Onet, Interia, WP. Wszystkie te portale zaznaczyły, że tym samolotem miała lecieć delegacja na szczyt klimatyczny i wszystkie napisały, że samolot
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Jeśli mróz byłby z roku na rok identyczny/co raz gorszy, a nie pojedyncze dni w pojedynczych regionach świata to to byłaby przesłanka na jakiegoś rodzaju oziębienie. Ale to co widzimy to, że średnio, każdy kolejny rok jest co raz cieplejszy.
  • Odpowiedz
ja przypominam że formalnie to ziemia jest w stanie kolejnej już epoki lodowcowej


@Sisal: coś tak średnio idzie ta epoka lodowcowa skoro latem mamy po 40 stopni na naszym równoleżniku
  • Odpowiedz
dokładnie co ma pogoda do klimatu przeciez nie ma nic wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°). A ja przypominam że formalnie to ziemia jest w stanie kolejnej już epoki lodowcowej i jej się globalne ocieplenie raz na ten milion lat należy jak psu buda. Pozdrowionka

ps nim człowiek doczeka tego ocieplenia to wyewoluje pewnie znow do formy małpo podobnej.


@Sisal: ale p---------e, samo to że epoka lodowcowa
  • Odpowiedz