Wpis z mikrobloga

#humorobrazkowy #heheszki

Austriacka Cessna Citation X mająca zawieźć z Monachium delegację na szczyt klimatyczny do Dubaju(dotyczącą walki z ociepleniem klimatu) pod naporem czapy śniegu przechyliła się, dotykając ogonem płyty lotniska, a następnie do niej przymarzła.
klatra_ - #humorobrazkowy #heheszki

Austriacka Cessna Citation X mająca zawieźć z Mo...

źródło: GAavh0QWoAAQBGX

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acha czyli w lato upał to ocieplenie klimatu a w zimę mróz to tylko pogoda xD


@TurboDynamo: acha, w zimę mróz. Zwłaszcza rok temu jak w grudniu śniegu nie było, a na sylwestra było 15 stopni. Teraz.dwa dni śnieg popada i już hurr durr żadnego ocieplenia klimatu nie ma. Chłopski rozum zawsze na propsie
  • Odpowiedz
acha, w zimę mróz. Zwłaszcza rok temu jak w grudniu śniegu nie było, a na sylwestra było 15 stopni. Teraz.dwa dni śnieg popada i już hurr durr żadnego ocieplenia klimatu nie ma. Chłopski rozum zawsze na propsie


@bardzospokojnyczlowiek: przecież to ty stosujesz chłopski rozum. Wg ciebie w jednej porze roku to tylko pogoda a w innej to ocieplenie klimatu xD
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: globalne ocieplenie polega na tym że jest globalne (szok, co nie?); dowodami na globalne ocieplenie jest to że wzrasta średnia temperatura globu a nie że danego dnia jest ciepło w danym miejscu; pogoda w Europie nie jest globalna;
Niewiarygodne że muszę to pisać, wydawało mi się że nawet 12-letnie dziecko rozumie co oznacza "globalne"
  • Odpowiedz
gurrrr durrrr pogoda to nie KLYMOT, więc żuj tam kurna te słomki i rysuj sobie gębę korkiem na uwięzi, żeby hindusowi zrobiło się przykro, że on wrzuca wszystko do rzeji- na pewno tak będzie xD


@tellet: ale zesrańsko xD Wysmiewasz zwracanie uwagi na szurską narrację i jako "argument" podajesz to, że w Indiach zanieczyszcza się rzeki xDD Ja p------e. Nie dość, że pomieszałeś tutaj zanieczyszczenia z ociepleniem to jeszcze stosujesz
  • Odpowiedz
dokładnie co ma pogoda do klimatu przeciez nie ma nic wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°). A ja przypominam że formalnie to ziemia jest w stanie kolejnej już epoki lodowcowej i jej się globalne ocieplenie raz na ten milion lat należy jak psu buda. Pozdrowionka

ps nim człowiek doczeka tego ocieplenia to wyewoluje pewnie znow do formy małpo podobnej.


@Sisal: wszystko co powiedziałeś jest bzdurą do zweryfikowania szybim googlowaniem. Ale po co weryfikować, jeszcze okazałoby się, że rzeczywistość nie pasuje pod tezę

wiadomo, upaly w lato to było ocieplenie klimatu, n------o śniegu więc to tylko chwilowa
  • Odpowiedz
Wg ciebie w jednej porze roku to tylko pogoda a w innej to ocieplenie klimatu xD


@TurboDynamo: po pierwsze nigdzie tak nie napisałem.

Po drugie - to że w grudniu pada śnieg nie jest dowodem na brak ocieplenia klimatu. To że z roku na rok pada go coraz mniej już tak
Tak samo - gorący dzień w lecie nie jest dowodem na ocieplenie klimatu. Wzrost średniej temperatury w danej porze
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: chłopski rozum najlepszy xD

zimą "mróz" to u nas może być zarówno -5 jak i -30. Np. we Wrocławiu rekordy zimna to -30 w styczniu, -32 w lutym i -24,4 w grudniu. Wszystkie są bardzo stare, najmłodszy rekord jest ze stycznia 1987 a te dwa pozostałę z lat '50. A sama seria biegnie od 1951, bo w takich szerszych seriach czasowych to rekordy pewnie ma luty 1929.

A upały? Z roku na rok coraz to wyższe. W samym tylko 2023 mamy takie rekordy ciepła:
-Styczeń, ogólnopolski rekord absolutny. W Warszawie było +18,9 co poprawiło dotychczasowy rekord aż o 5 stopni (dla tego miasta, dla całej Polski o
  • Odpowiedz
@Antorus: k---a typie jesteś żywym przykładem zdrowego chłopskiego rozumu xD pogoda to pogoda, czy upał czy śnieg nie myl tego z klimatem. Klimat się ociepla i tyle. Upał jak i śnieżyca nie mają nic do tego prostaku.
  • Odpowiedz
to że w grudniu pada śnieg nie jest dowodem na brak ocieplenia klimatu.


@bardzospokojnyczlowiek a gdzieś tak napisałem? Śmieje się z tej prostackiej wybiórczości ekoterrorystow. Ocieplenie klimatu istnieje i to że jest upał w lato albo śnieżyca w zimę nie ma nic do tego. Oba zjawiska to tylko pogoda a nie klimat. A jednak w lato widziałem że wszystkie ekozjeby używały tak samo argumentu upału jak teraz denialisci ocieplenia klimatu używają
  • Odpowiedz
globalne ocieplenie jest to że wzrasta średnia temperatura globu a nie że danego dnia jest ciepło w danym miejscu; pogoda w Europie nie jest globalna;


@CamusVevo: to dlaczego wszystkie ekozjeby w lato pisały o upale to samo co teraz denialisci o śnieżycy? Widać wybiórczość argumentów po prostu. Upał w lato nie świadczy o ociepleniu klimatu a jednak każdy z was to podawał dalej. Ocieplenie klimatu to fakt niezależny od tych
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: dyskutujesz oszołomie sam ze sobą bo to ty jesteś denialistą naukowym a nie ja. Upał i śnieżyca to tylko pogoda. Ocieplenie klimatu to fakt i tyle. Nie używajcie upału jako argumentu na ocieplenie klimatu bo tylko się osmieszacie idioci.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo:

to dlaczego wszystkie ekozjeby w lato pisały o upale to samo co teraz denialisci o śnieżycy?

Bo regularne bicie przez ostatnie lata rekordów temperatury to coś innego niż -3 stopnie w grudniu? Ekstrema pogodowe są jednym ze skutkiem globalnego ocieplenia (dlatego się o nich wspomina w kontekście GO) jednak nie są dowodem na globalne ocieplenie, dowodem jest wyższa globalna temperatura; Nota bene to że z -3 stopni w Polsce
  • Odpowiedz
dyskutujesz oszołomie sam ze sobą bo to ty jesteś denialistą naukowym a nie ja. Upał i śnieżyca to tylko pogoda.


@TurboDynamo: No niestety to ty jesteś szurem i denialistą i to bezczelnym. Tak, upał i śnieżyca to tylko pogoda. I co z tego? Właśnie dlatego ten wpis opa niczego nie dowodzi i nie ma w tej sytuacji niczego dziwnego. No chyba, że chcesz zanegować takie fakty jak to, że pewne
  • Odpowiedz