Wpis z mikrobloga

@7160:

Nieliczne. Na uczeelniach prywatnych więcej jest mężczyzn. Kobiety z reguły studiują za moje podatki


Ich rodzice też płacą podatki.

Nie. Mężczyźni z biednych rodzin będa mogli płacić niskie podatki.


W sensie taki biedny student kupi sobie tańsze piwo, bo Vat i akcyza będą niższe?

Większość biednych i tak studiuje na uczelniach prywatnych.


Jeżeli masz rodziców zarabiających minimalną i trójkę rodzeństwa to nie stać cię na dzienne studiowanie na prywatnej uczelni.
  • Odpowiedz
też płacą podatki.


@falden: Sądzisz, że ja nie płacę?

biedny student


@falden: Po pierwsze - po co 70% społeczeństwa ma mieć mgr??? Żeby paczki w inpoście rozwozic?

Tak, jeśli będzie miał więcej zasobów ze swojej pracy to może kupić sobie więcej wszystkiego - także piwa. Przy czym w alkohol uciekają raczej wyrobnicy, za których myśli państwo. Człowiek mający własny los w rękach nie pije az tyle.

eżeli masz rodziców zarabiających
  • Odpowiedz
@Reichsmarschall: Hehe, kazdy chlop to najpierw dziala, a potem mysli :) Na tym polega nauka, jak nie popsujesz to sie nie nauczysz. A takie filmy wlasnie sa dla tych co maja lewe rece, bo ktos w miare ogarniety, to nawet na to nie spojrzy.
  • Odpowiedz
Może dlatego, że innych państwach mamy jeszcze większy socjalizm dla kobiet. W Norwegii w zarządzie każdej firmy mają być kobiety. Tam mają jeszcze więcej przywilejów.


@7160:

A co to ma do sądownictwa i administracji?

Z tego co kojarzę to były pomysły żeby trójstopniowy podział administracji samorządowej zastąpić podziałem na
same województwa i gminy (czyli powrót do sytuacji sprzed reformy Buzka), ale ludzie zorientowani w tej tematyce twierdzą, że obecny system jest
  • Odpowiedz
sądownictwa i administracj


@falden: Tam "pracują" głównie kobiety.

jest zdecydowanie sprawniejszy


@falden: Bo tu nie trzeba się głowić kto powinien mieć kompetencje, żeby wydać ci pozwolenie na gotowanie paróweczek, tylko zlikwidować 90% pozwoleń i regulacji. Grecja popadła w kryzys min przez nadmierną biurokrację.

W pewnych


@falden: Słowo klucz. Ilu absolwentów pedagogiki, zarządzania, stosunków międzynarodowych pracuje w zawodzie? Podpowiem, ze życie z zasiłków na beżowego bąbelka to nie jest zawód.
  • Odpowiedz
Tam "pracują" głównie kobiety.


@7160:

Sądownictwo i administracja to podstawa funkcjonowania państwa.

W przeciwieństwie do straży miejskiej czy klubów sportowych.

Ilu absolwentów pedagogiki, zarządzania, stosunków międzynarodowych pracuje w zawodzie?


Pedagogiki pewnie większość. Poza tym mi bardziej chodziło o sytuacje gdy ktoś chce studiować np. kierunek techniczny a pochodzi z biednej rodziny.

Na 2 dzieci - mieszkanie socjalne, komunalne - lekko licząc - 1000 zł miesięcznie. 800plusy - 1600 zł, alimenty (z
  • Odpowiedz
Rzeczywiście, bogactwo. xD


@falden: Może poprzesz swoje brednie słowami? Skoro to nie bogactwwo - przelewaj mi co miesiąc połowę tej kwoty - 1800 zł. Co, skąpisz? Zazdrościsz mi tego "bogactwa"? A może jesteś zwykłym hipokrytą?

do ogółu kobiet?


@falden: Każda kobieta może narodzić dzieci i żyć z zasiłków. Każda kobieta dostanie emeryturę na koszt mezczyzn. 30% kobiet "pracuje" na państwowym (poza małym procentem, który faktycznie pracuje).

Tak to się ma.
7160 - > Rzeczywiście, bogactwo. xD

@falden: Może  poprzesz swoje brednie słowami? S...

źródło: gdzie wady

Pobierz
  • Odpowiedz
ale zawsze kobiety były jako maskotki i osiagały swoje agendy, władzę czy przetrwanie kręcąc dupą.

Tak było od tysięcy lat, dopiero w XXI wieku są spuszczone ze smyczy i mogą więcej niż mężczyźni, są uprzywilejowanie i mają większe prawa. Odbije się to czkawką w ciągu góra kilka pokoleń i w przyszłości jakoś w okolicach 2200r na świecie zostaną w zasadzie tylko hindusi i afrykańce.

W którymś azjatycki państwie to już dzisiaj 80
  • Odpowiedz