Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siedziałem sobie dzisiaj na ome i gadałem z ludźmi. Połączyło mnie z jakimś murzynem z Kanady. Adrew, po tak miał na imię ów murzyn, zapytał mnie, skąd jestem. No to odpowiedziałem mu, że z Polski. Na co on się rozpromienił i poinformował, że jest pół-polakiem, chociaż nie mówi po Polsku. Tz. jego mama jest p0lką (a jakże), a jego tato pochodzi z Senegalu i zamieszkali w Kanadzie. No super, p0lka z Senegalczykiem w Kanadzie, co za przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pogadaliśmy chwilę o pierdołach, a potem murzynowi przypomniało się, że przecież gada z Polakiem, czyli mieszkańcem krainy p0lek, więc wypadałoby pogadać o p0lkach. Zabrał się za temat dość niezręcznie, bo przeprosił mnie, że oto on murzyn ma ochotę na p0lki. Suprise suprise ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i pyta mnie czy to prawda, co wszędzie mówią, że p0lki są najpiękniejsze na Świecie. No to odpowiedziałem mu, zgodnie z prawdą, że nie, że Ukrainki i Rosjanki są dużo ładniejsze i bardziej zadbane, a o urodzie p0lek najgłośniej krzyczą p0lki i Hiszpanie, którym generalnie podobają się wszystkie kobiety, te które im regularnie popuszczają, czyli p0lki w szczególności.

Murzyn zareagował robiąc coś w rodzaju suprised pikachu face. Jednak okazało się, że Andrew to twardy zawodnik i nie zraził się moją odpowiedzią, przeszedł więc do sedna i zapytał, czy p0lki lubią taki brązowych (biała matka jakby nie patrzeć) kolesi jak on. Na co odpowiedziałem mu jak Papież Polak - " Yes, indeed!". Andrew był w siódmym niebie.

Pogadaliśmy jeszcze chwile i polecieliśmy dalej, a ja do teraz mam wyrzuty sumienia, że jakaś p0lka zniszczy takiemu pozytywnemu murzynowi życie.

#p0lka #blackpill #erasmus #zwiazki #ome



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim: @onepnch dlatego ja uważam że one nie nadają się na żadne trwałe związki czy żony xd. Po co wam taki związek że masz 100% pewności że p0lka cię zdradzi z pierwszym lepszym murzynem. On powie jej że zdrowy jest i gumy nie trzeba. Zarazi ją hivem ona ci nic nie powie i ty się zarazisz. Ograniczone zaufanie do p0lka to podstawa. To one odpowiadają za nasz zerowy wzrost demograficzny, bo:
Anonim (nie OP):

dlatego ja uważam że one nie nadają się na żadne trwałe związki czy żony xd. Po co wam taki związek że masz 100% pewności że p0lka cię zdradzi z pierwszym lepszym murzynem. On powie jej że zdrowy jest i gumy nie trzeba. Zarazi ją hivem ona ci nic nie powie i ty się zarazisz.


@Wilkbardzonijaki: dokładnie, dlatego należy omijać używki, a te co były na zachodzie to
Anonim (nie OP):
@programista15cm: tak, jest, bo jak ktoś się puszcza nawet gdy nie jest w związku i ma przebieg jak passat, to raczej nie będzie wierny. Są z resztą na to badania. Poza tym już sama teoria relacji z obiektem Ronalda Fairbairna na to wskazuje.


· Akcje: Odpowiedz
@mirko_anonim: mi chodzi o to, ze biale kobiety, a w szczegolnosci polki statystycznie uwazaja murzynow za najmniej atrakcyjnych.

Nie to co np hiszpanow czy wlochow...

Oczywiscie jest masa wyjatkow potwierdzajacych regule, takich co lataja specjalnie za mokebe itp, ale staytycznie wieszkosc sie nimi bryzdzi