Wpis z mikrobloga

@PanLodowegoOgrodu dlatego przez pierwsze dziesięć lat swojego życia pracowniczego żarłem gruz ale kupiłem za gotówkę M3 w powiatowym. Po paru latach sprzedałem M3 i kupiłem do remontu M4, a i tak mi zostało jeszcze z tej sprzedaży po remoncie. A teraz, mając 38 lat mam jeszcze dwa M2 na wynajem. Drugie na kredyt, ale nadpłacania z wynajmu zostało mi jeszcze na półtora roku. Z kolei znajomy z pracy bez kredytu postawił dom
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay:
Gratulacje !!
Nie zapomnij że to blok, zabudowanie rur może się źle skończyć jak administracja wpadnie na pomysł wymiany. Zaplanuj wymianę kaloryferów na nowe stalowe bo te żeliwne słabo grzeją :]
Nowa instalacja elektryczna trójprzewodowa? Jeżeli nie to zrób przynajmniej kuchnię.
Warto zastanowić się nad wyciszeniem podłogi / ścian działowych / sufitów / drzwi wejściowych. Bo po urządzeniu mieszkania będzie za późno, a darcie kaszojada czy patologii może zepsuć życie.
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay: nie słuchaj tych od remontów. Pokój wygląda na ladny, wystarczy malowanie i git. Zawsze mam bekę z tych co kupią mieszkanie i od razu wpieradlają się w półtoraroczny remont
  • Odpowiedz