Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci Kredyciarze patrzcie co mysli o was Morawiecki, czlowiek dalej chce pompowac nieruchy wiedzac ze nie ma wladzy. On widzi jakie FOMO w was to wywoluje, mimo ze budzet zupelnie nie zaklada takiego scenariusza, ze nie ma opcji ze sejm to przepchnie. Ten czlowiek wchodzi i w bialy dzien nawija wam makaron na uszy byle zwiazac wiecej ludzi z drogim kredytem na wiele lat.
  • 14
@PanLodowegoOgrodu: Wiem ze 90% ludzi ogarnietych FOMO tego niesprawdza ale rata za mieszkanie w stosunku do wzrostu ceny niezmienila sie. Ergo przed bk2 mieszkanie za 370k na zwyklym kredytcie ma taka sama rate co mieszkanie w bk2 ktore teraz jest wystawione za ponad 500k. Na tym polega bankstersko deweloperski myk. Ten wzrost cen jest sztuczny i poglebia jedynie spirale inflacyjna.
@controll:

1. część ludzi kupiła mieszkania przed wejście bk2% w życie po normalnych cenach i skorzystała z bk2%
2. rata z bk2% kredytu 500k jest taka jak rata zwykłego kredytu na 300k. A ceny wzrosły tylko w największych miastach, w powiatowych nie ma aż takich różnic. Zresztą, wzrosły o 20%, a nie o 60%, a o tyle by musiały, żeby to się wyrównało

wiec nie manipuluj pls
Ergo przed bk2 mieszkanie za 370k na zwyklym kredytcie ma taka sama rate co mieszkanie w bk2 ktore teraz jest wystawione za ponad 500k.


@controll: Przed bk2 oglądałem mieszkanie niecale 60m za 340k ale do remontu. Po wprowadzeniu bk2 kupilem niecałe 60m po remoncie za 380k. Lokalizacja ta sama, rok budynku mniej więcej ten sam. Różnica w wysokosci raty kolosalna.
: Wiem ze 90% ludzi ogarnietych FOMO tego niesprawdza ale rata za mieszkanie w stosunku do wzrostu ceny niezmienila sie. Ergo przed bk2 mieszkanie za 370k na zwyklym kredytcie ma taka sama rate co mieszkanie w bk2 ktore teraz jest wystawione za ponad 500k. Na tym polega bankstersko deweloperski myk. Ten wzrost cen jest sztuczny i poglebia jedynie spirale inflacyjna.


@controll: bo dach nad glowa kosztuje zawsze 30 lat niewoli na