Wpis z mikrobloga

Wam też większość Waszych matchy nie odpisuję na pierwszą wiadomość ?

O hooy tutaj chodzi ja się pytam ?

Próbowałem różnych bardziej klasycznych i niekonwencjonalnych zaczątków a ghostingi idą takie, że to troche irytuję.

Czy konkurencja jest tak duża, że nie ma co sobie tym zawracać głowy ?

#tinder
  • 16
  • Odpowiedz
@Rozporek12: tak totalnie randomowo to nie xD kiedyś pisałem, teraz bardziej odpisuje na story, bo tak chodzić po profilu i zadać pytanie do konkretnego zdjecia to moze byc troche creepy i zostane uznany za stalkera
  • Odpowiedz
@Rozporek12: tylko też zdarzy się, że ghostują albo mają chłopa a dadza follow back xD albo nie wychodza bo nie wyszły nigdy z gosciem z neta, ale obecnie z moich statystyk najszybciej wyszedłem z instagrama i z najładniejszym/najlpeszy vibe też ig (jedna znaleziona na tinderze, ale kojarzyłem ją z ig)
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: Mam wrażenie, że na samym początku przeciętna dziewczyna nie jest aż tak wybredna i daje lajki zupełnie przeciętnemu facetowi
Dopiero później uświadamia sobie jak duża jest nierównowaga i momentalnie jej samoocena skacze do nieba
  • Odpowiedz
@Maxior99: dokładnie tak.
Raz pisałem z laska, która była swieżo po zerwaniu(napisala o tym w opisie xD) dopytałem o tym dosłownie raz, a potem pisaliśmy chyba o relacjach na tinderze były to wiadomosci niemonosylabowe i nagle zghostowała xD a laska totalnie przeciętna zaniedbana po kilkuletnim związku.
Też czasem laski po prostu nie lubią pisać
  • Odpowiedz
@Rozporek12 mi na pierwszą wiadomość odpowiada około 30% dziewczyn. Z tymi które mi odpowiedzą zazwyczaj konwersacja kończy się po chwili. Z około 5% z tych 30%, które odpowiedziało na pierwszą wiadomość udaje mi się finalnie spotkać
  • Odpowiedz
@Rozporek12: to jest kilkuetapowy proces rekrutacji, jak rozmowa o pracę, dostanie matcha to jak sprawdzenie CV, nawet jak CV jest w porządku, ale w międzyczasie pojawił się lepszy kandydat to on dostaje szansę pierwszy
  • Odpowiedz