Wpis z mikrobloga

#czestochowa #strazpozarna #gaz
Podsumowanie - wczoraj po raz drugi zapiszczał mi Angel eye, dzwoniłam do właściciela mieszkania - powiedzial żebym godzinę wietrzyla i będzie ok.
Zadzwoniłam na pogotowie gazowe, facet nie wiedział co to Angel eye i na co reaguje czujnik. Powiedziałam że na opakowaniu jest napisane Co. Powiedział że jak tlenek węgla to nie u nich. Wybrałam jeszcze jeden numer z tych interwencyjnych i też mnie odesłali z kwitkiem. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji, nie chciałam wzywać bezpodstawnie straży, tym bardziej że po przewietrzeniu angel eye już nie wydawał dźwięku.
Napisałam więc do straży pożarnej wyjaśnieniem sytuacji, podając adres i telefon. To było wczoraj. Dziś rano dzwoni facet+ czy jestem w domu bo oni chcą przyjechać za kwadrans. Straż pożarna. Okazało się że w łazience ich czujnik wykrył rosnące Co. Wezwali administrację budynku, spisali protokół. Po wyjściu strażaków dostałam zjebe od administratora czemu od razu straż wzywam i że teraz to tylko problemy same, że mam do nich dzwonić i tak szybko się od tego nie umiera. Czekam na kominiarza. Siostra pożyczyła mi kasę na faceta od piecyków bo mam Junkersa i jego czyszczenie to pewnie z trzy stówy.
Nie mogę się doczekać reakcji właściciela mieszkania....
  • 47
  • Odpowiedz
tak szybko się od tego nie umiera.


@ewa-m: znalazł się ekspert od zatruć. Przez takie podejście dochodzi do tragedii. Sama też miałaś farta, bo jednak gaz a CO to dwie różne sprawy. Można powiedzieć, że czujnik uratował ci życie.
  • Odpowiedz
@ewa-m: brawo dzięki takim ludziom potem straż odcina gaz do całego bloku i nie ma ciepłej wody, jak umyć bombelka, ugotować obiadu... Dumna jesteś z siebie? Czujnik jak za często wyje to się baterie wyciąga!

Żartuje dobrze zrobiłaś a i wezwanie straży od razu po włączeniu czujnika to też chyba nie jest bezpodstawne wezwanie. Z czadem nie ma żartów.
  • Odpowiedz
@ewa-m: administrator sie darl, bo pewnie pojawily sie niewygodne pytania o przeglad instalacji, czy komniarze byli, jakies protokoly do wgladu itd.
A spora czesc z nich ma #!$%@? na obowiazkowe przeglady, albo odstawia jakas scieme.

Za tekst ze tak szybko sie od tego nie umiera, to chloo powinien conajmni3j konkretna zjebe dostac.
  • Odpowiedz
@ewa-m bardzo dobra decyzja. Zdrowie i życie najważniejsze. Administratora za darcie ryja powinno się spacyfikować i nakopać do dupy. Pewnie jakby na Twoim miejscu stał chłop 2m to by hamował pysk. W przypadku jakbyś była właścicielem a nie najemcą to można by fajnie typowi wstydu narobić na zebraniu wspólnoty. Powodzenia i zdrówka!
  • Odpowiedz
@ewa-m: Niech dobrze przeczyszczą piony went. jak to cofka to powinni podwyższyć kominy.
A jak z kimś rozmawiasz to nie mów endżel aj, tylko mów czujnik czadu albo tlenku węgla.
  • Odpowiedz
tak szybko się od tego nie umiera.


@ewa-m: xDDD

No szkoda że mi z takim tekstem nikt nigdy nie wyjechał.

Bardzo dobrze zrobiłaś, twoje życie i zdrowie są najważniejsze, a nie jakiś komfort wąsatego komucha z administracji
  • Odpowiedz
@ewa-m: #!$%@? Januszy
Następnym razem w nocy zrób imprezę ze strażą pozarna i pogotowiem gazowym.
Tu chodzi o Twoje życie i zdrowie.
Ja bym się nie pierodlil i tylko czekał aż w nocy zawyje alram. Biegałbym po sąsiadach i darł japę że czad, tlenek węgla ewakuacja #!$%@? trzeba.
  • Odpowiedz
@ewa-m: Administracja to niech się #!$%@?. Mojej mamy koleżanki córka poszła ogolić nogi do łazienki i mimo że w mieszkaniu nie była sama to i tak nie przeżyła( ͡° ʖ̯ ͡°) dlatego mirki nie oszczędzajcie na czujnikach jeśli macie piecyki gazowe
  • Odpowiedz