Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Jak wam się podoba wygląd menu mojej retro gry rpg? Oczywiście liście i wodospad są elementami ruchomymi, tak samo jak zielone strzałki.

#gamedev #programowanie #pytanie #kiciochpyta #gry #fantastyka #rpg #pixelart



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Jak wam się podoba wygląd menu mojej retro g...

źródło: menu

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim moim zdaniem (jako osoby która się totalnie nie zna) masz trochę za bardzo pomieszane style (czaszki vs tło) - ale może taka jest wizja artystyczna.
Ruszające się liście dałabym spokojnie większe żeby było widać, że to liście, a nie migające tło.
  • Odpowiedz
Środkowa czacha wystarczy. Wskaźniki wyboru daj wyraźniejsze, może jakiś ???? zamiast strzałek. Niech to się rusza. Rzeka powinna być jaśniejsza bo ludzie mają różne ustawienia na monitorach i u jednych może być to po prostu coś czarnego. Napisy w menu wycentruj.
Może zrób tak że menu jest na tej rzece a wyspy po bokach? Albo jakiś trochę przyciemniony kawalek zrob dookoła menu żeby było wyraźniejsze.
Ogólnie fajna estetyka. To jakieś assety kupione
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zlewa się z tłem. Pierwsze co widac to nie menu tylko mix jesiennych kolorow. Tlo wyglada jakby bylo tak samo wazne jak UI, nawet najpierw widac drzewa. Tlo mozna sciemnic, wyblaknac, rozmyc, cokolwek, zeby faktycznie bylo tlem.
  • Odpowiedz