Wpis z mikrobloga

@Polnischefuhrer: smutek polega na tym, że to my wychowaliśmy się w biedzie i rodzinie z patologicznymi odchyleniami.

Normalni ludzie, z większych miast serio mają takie życie. Pierwsze moje zderzenia z takim faktem były dla mnie mocno niewygodne i nie mogłem sobie z tym poradzić.
  • Odpowiedz
@Zly_On: czyli każdy przeciętny dzieciak ma np. matkę adwokat i ojca architekta? No to pozdro 600 xDDD ciekawe kim są ludzie pracujący w sklepach, jeżdżący autobusami, budujący drogi i inni których codziennie mijamy? Pewnie nie mają dzieci xDDDD
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: wiem że pijesz do przykładu podanego w tym serialu jako zawód rodziców. Pamiętaj, że ten gownoserial jednak jest produkcji TVP a nie tvpuls, i mają trochę większy nakład finansowy na aktorów kapkę lepszych od murańskiego czy tańculi, więc oni wiedzą że serialowy ojciec nie może być pracownikiem biurowym na stanowisku kierownika działu w firmie sprzedającej akcesoria piekarnicze, czy matka nie może być kierownikiem działu sprzątającego w hotelu.

W każdym razie,
  • Odpowiedz
@Zly_On: dobrze o tym wiemy, że jak ktoś chce żyć normalnie to będzie tak żył, albo przynajmniej będzie się starał i nie mają na to wpływu geny czy środowisko, zaczyna się od podejścia do nauki i szkoły, potem do związków i pracy xD
  • Odpowiedz