Wpis z mikrobloga

350 000 zł za 64m2, 4 pokoje, na ostatnim 10 piętrze w Białymstoku to dobra cena? Wielka płyta, blisko centrum, miejsca parkingowe, sklepy, szkoła w pobliżu. Czynsz dość wysoki - 1000 zł. Wystrój w stylu późnego Gierka, do remontu.

Tydzień temu wystawiłem i ktoś przez agencję się zgłosił (czyli musiałbym z 8000 prowizji zapłacić).

Ale cena chyba przyzwoita?

#nieruchomosci #bialystok
7160 - 350 000 zł za 64m2, 4 pokoje, na ostatnim 10 piętrze w Białymstoku to dobra ce...

źródło: kuchnia

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Tydzień temu wystawiłem i ktoś przez agencję się zgłosił (czyli musiałbym z 8000 prowizji zapłacić).


@7160: To jest fikcja - pośrednik dzwoni mówiąc że ma klienta, ale musisz z nim podpisać umowę na wyłączność żeby mógł go sprowadzić. Podpisujesz, klient pośrednika się rozmyśla bo nigdy nie istniał (był tylko figurantem podstawionym) a ty zostajesz z #!$%@? w ręku i pijawką na plecach, bo teraz już umowy z pośrednikiem nie rozwiążesz.

Jak
  • Odpowiedz
@7160: Ale Ty nie musisz płacić nic agencji. Jak sprzedawałam mieszkanie i zglaszały się do mnie agencje, to mówiłam im, ze mogę podpisac umowę, ale bez prowizji z mojej strony - jak chcą to niech wystawiają sobie drożej i niech kupujący płaci.
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: to wieżowiec, już tego tytułu kilka dych to winda. Ta cena za wielka płyta i ten metraż to teraz standard niestety. Jak masz deweloperke gdzie wspólnota ma trochę zieleni do utrzymania, masz ze 2 miejsca postojowe to wcale nie jest wiele taniej
  • Odpowiedz
@Sabarolus: proszę cię, mieszkanie na 10 piętrze w jakimś podrzędnym wojewódzkim za 350k do tego remont pewnie ze 100k i jeszcze co miesiąc czynsz 1k, parodia co się dzieje w tym kraju. Za ile ja się wybudowałem w 2015 mówić nie będę bo i tak byś nie uwierzył.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Ale Ty nie musisz płacić nic agencji.


@inga: WIem, że nie muszę, ale oni maja klienta i jak chcę to MOGĘ z nim zawrzeć umowę, jeśli zapłacę prowizję. Mieszkanie wystawione na olx, jakby klient miał olej we łbie to by sam znalazł i by mi osobiście zapropnowa 342000 - ja na to samo bym wyszedł.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
duzo minusow


@KomendaGlownaPolicji: CO masz na myśli?

Kupiłem je w 2006 i było to najtańsze wówczas - tańsze niż 2 pokojowe na trzecim piętrze. Nie wiem, czy sprzedawać po dwóch tygodniach od podjęcia decyzji, czy czekać, aż ktoś może 10 000 więcej da...
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
To jest fikcja - pośrednik dzwoni


@PfefferWerfer: No też takie podejrzenie mam, ale nic na wyłączność im nie podpiszę. Poproszę, żeby w umowie wpisali proponowaną kwotę i umowa na miesiąc - dwa - do czasu sfinalizowania transakcji.
  • Odpowiedz
@revoolution: a to teraz mamy 2015? Bo w 2015 w Łodzi, w bardzo dobrej lokalizacji kupowałeś 60m za 300k w deweloperce. Taka wielka płytę do remontu w tym metrażu to szło kupić za 180k. Tylko co to ma do rzeczy? W 2000 jak budowaliśmy kanadyjkę to całość wyszła 160k, na swój czas wszystkie bajery z pełna podłogowka. Jakie to ma przełożenie na dzisiaj? Ano żadne.
  • Odpowiedz