Wpis z mikrobloga

@piotrc90: U mnie w szkole na gimbazie była kontrola sprawdzania kalesonów, ci największy hojracy co palili na przerwie w klasie podciągali nogawki i sprawdzali czy nosisz kalesony aby potem wyśmiać
  • Odpowiedz
@Retsew: nie wiem, czy to ze mną jest coś nie tak, ale w termoaktywnych ciuchach jest mi chłodno. Próbowałem kilku różnych bluz i spodni, ale wydaje mi się, że jest lepsza przepuszczalność powietrza, przez co spodnie nie są mokre od środka, za to jest mi też chłodniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@piotrc90 ta, tylko że mnie rodzice posyłali w kalefiksach jak miałem 150 metrów do podbazy, więc nago bym nie zdążył zmarznąć. A potem cały dzień jajka zapocone XD

Teraz to elegancko się wychodzi w rajtach, ale jak wiem, że będę na dworze, a nie na siłę za każdym wyjściem za drzwi
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje: bo to dodatkowa warstwa pod, ale i tak liczy się to, co założysz na wierzch. Z normalnej codziennej odzieży najlepsze są spodnie z moleskinu, który jest jest gęsty i miękki, nie przepuszcza wiatru i słabo nasiąka. Poza tym jest jeszcze różnica między zwykłą bielizną termoaktywną, a taką wełnianą i dopiero ta druga odczuwalnie ogrzewa.
HansLanda88 - @mamabijeatataniezyje: bo to dodatkowa warstwa pod, ale i tak liczy się...

źródło: utility_jacket_9493

Pobierz
  • Odpowiedz