Wpis z mikrobloga

taką wełnianą i dopiero ta druga odczuwalnie ogrzewa


@HansLanda88: miałem wiele kalesonów z wełny merino i teraz mam normalne marki Szata i szczerze mówiąc nie czuje różnicy.
Te z merino były drogich marek typu Icebreaker.
nie zna szczęścia ten, kto w minusowych temperaturach nie chodził w kalesonach termoaktywnych :)


@Retsew: Najlepsze co mozna wsadzić na d00psko w zimę. Sczególnie jak ma się jakieś bojowe zadanie do wykonania na dworze/działce i trzeba trochę czasu na zewnątrz spędzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) 30lvl here więc już wyrosłem z cwaniaczkowania, że "nie jest wcale tak zimno" XD
@piotrc90: od dawna wiadomo, że główny problem jest z nazwą. Osobiście jestem zwolennikiem "dżemersów" i "supportów".

No i drugi problem jest ze zdejmowaniem tego, bo w budynku za gorąco.
@crpingui: dzień trzeci testów jest ok. Myślałem że to bubel i grzeją swoją grubością, ale znowu dzisiaj włączyłem jedną a drugą wyłączona i robią robotę jak dla mnie. Jak są dwie skarpety odpalone to wydaje się że nie działa :) nie grzeje jak przy piecu ale trzyma temperaturę tak że nie czuć zimna (przynajmniej ja tak odczuwam,jak się nie rozleca to chyba mój najlepszy zakup every) będę przedłużał przewody i większe