Wpis z mikrobloga

#przegryw najgorzej w życiu przegrywa to zdać sobie sprawę że nie jest się już młodym. Bo tak to było #!$%@? ale człowiek zawsze miał z tyłu głowy że jest młody że jeszcze ma czas i wkoncu sie ogarnie, ze jeszcze pojdzie na ta siłkę i zrobi kaloryfer, jeszcze pozna fajna dziewczynę i sie zakocha, ze jeszcze będzie dobrze.. a tu dupa. Już nic nie będzie. Game over dla chlopa
  • 16
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: ostatnio słyszałem że 44 latek to jeszcze młody facet, w sumie jak się zastanowić to np ja 26 latek pokonałem dopiero 1/3 drogi. Jakby się głębiej zastanowić to semi samodzielne życie trwa jakoś od 14-16 lat, samodzielne od 17-19 lat więc po swojemu żyję zaledwie kilka lat, jakby na to spojrzeć z tej strony to swoje życie dopiero niedawno zacząłem aczkolwiek zgadzam się z tobą, staro się czuję i jakby
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: dokładnie tak jest. Mając 22 lata tłumaczyłem sobie, że tego i tamtego jeszcze się zdążę nauczyć, a jak sobie planowałem że np. teraz przez rok będę się uczył, nie wiem, malować, to że ten rok to jest tak przeabsolutnie długi czas, że w ciągu jego trwania wszystko się uda. A teraz po 30 jest już tylko kołchoz i over.
  • Odpowiedz
ając 22 lata tłumaczyłem sobie, że tego i tamtego jeszcze się zdążę nauczyć, a jak sobie planowałem że np. teraz przez rok będę się uczył, nie wiem, malować, to że ten rok to jest tak przeabsolutnie długi czas, że w ciągu jego trwania wszystko się uda. A teraz po 30 jest już tylko kołchoz i over.


@Pechpechpech: w sumie ten kaloryfer to nadal mozesz zrobic
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: mam podobnie.
Dalej sam i dalej ulany ale widzę światełko.
Ostatni dzień pracy na emigracji i zarobiłem tyle że z piwnicy przez 3 lata bym mógł nie wychodzić. Może trochę wolnego czasu i nauka czegoś pożytecznego to poprawi
  • Odpowiedz
Ostatni dzień pracy na emigracji i zarobiłem tyle że z piwnicy przez 3 lata bym mógł nie wychodzić. Może trochę wolnego czasu i nauka czegoś pożytecznego to poprawi


@cielak44: jaka branża, jaki kraj, i ile lat na emigracji Mirku? no i jaki lvl ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz