Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, #gry pytanie. Kupiłem sobie w końcu #ps5. Wcześniej grałem przez dobrych kilka lat na #xbox, miałem Xbox One S, później Xbox Series X na premierę, w międzyczasie Switcha. Najważniejsze gierki xboxowe mniej więcej ogarnąłem. Mój PC od lat wielu nie był pierwszej świeżości, więc grałem na nim tylko w gierki typu Anno lub jakieś indyki. I teraz moje pytanie, jakie według was są gry na PS które są takie must have do przejścia? Na razie na liście mam:
Uncharted (seria)
God of war
Last Of Us (seria)
Days Gone
Detroit: Become Human
Ghost Of Tsushima

co jeszcze dodać do tej listy?:)
  • 30
  • Odpowiedz
@Jabuszgo mógł ograć, przecież to nie jest ex. @ahiPL ja bym dopisał spider 2. I to w sumie tyle, połowa albo większość z nich mi nie podeszła, więc wiele nie straciłeś na tych xboksach, 360 była w pytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ahiPL niestety playstation nie ma kompatybilności z ps3 więc jakichś starszych tytułów które na tej konsoli były nie nadrobisz.

Z ery ps4/ps5 większość wypisałeś tych najważniejszych, mogę jeszcze dodać kilka co mi się osobiście podobały choć nie wiem czy się kwalifikują do "must have".
The order 1886
Heavy rain
Beyond dwie
  • Odpowiedz
@ahiPL: Ratchet i Clank bardzo fajne pozycje, pobrałem sobie z PS Plus Extra i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Dopiszę też Bloodborne jak kilka osób wyżej. Sam nie jestem fanem soulslikeów, podchodziłem do DS 1, 2, 3, Elden Ring i nie ukończyłem żadnego, a w Bloodbornie bawiłem się wyśmienicie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Smartek: dzieki za sugestie ze Spider Manem 2:) Jedyne co mnie zastanawia, to czy moge smialo zaczynac od 2ki, czy lepiej jednak najpierw przesjc 1 i Moralesa i dopiero wtedy atakowac 2?
  • Odpowiedz
  • 0
@Medonix: Heavy Rain jeszcze na ps3 przeszedlem, swietna gra :) Co do Infamous, spokojne sie odnajde w Second Son nie znajac innych czesci?
  • Odpowiedz
  • 0
@Theos: ok, Uncharted 1 faktycznie nie jest jakies wysmienite, ale chyba nastepne czesci juz daja rade?:) i moglbys powiedziec cos wiecej o Days Gone?
  • Odpowiedz