Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, #gry pytanie. Kupiłem sobie w końcu #ps5. Wcześniej grałem przez dobrych kilka lat na #xbox, miałem Xbox One S, później Xbox Series X na premierę, w międzyczasie Switcha. Najważniejsze gierki xboxowe mniej więcej ogarnąłem. Mój PC od lat wielu nie był pierwszej świeżości, więc grałem na nim tylko w gierki typu Anno lub jakieś indyki. I teraz moje pytanie, jakie według was są gry na PS które są takie must have do przejścia? Na razie na liście mam:
Uncharted (seria)
God of war
Last Of Us (seria)
Days Gone
Detroit: Become Human
Ghost Of Tsushima

co jeszcze dodać do tej listy?:)
  • 30
  • Odpowiedz
@ahiPL ja nie grałem w poprzednie infamous (nie miałem ps3) fabuła wydaje sie nie mieć powiązania bo inny bohater, miasto. Nie czułem abym coś tracił.

Co do spidermana, moim zdaniem raczej trzeba po kolei. W tym przypadku bohaterowie są ci sami, fabuła się łączy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Medonix: po 5 godzinach grania w Uncharted 1 gra sie "wywalila do pulpitu", save byl corrupted i musialbym zaczynac od nowa. obejrzalem wiec sobie na youtube podsumowanie fabuly, bo nie chcialo mi sie znowu przedzierac przez te wszystkie chaptery (swoja droga film trwal 1,5 godziny, ogladalo sie go jak "Skarb Narodow" :P). Odpalilem druga czesc i niebo a ziemia. mam tylko ndzieje, ze kazda nastepna czesc bedzie rownie lepsza jak
  • Odpowiedz
@ahiPL tez pogralem kilka godzin i wydawalo sie spoko XD ogolnie to uposledzona siostra wiedzmina tylko ze zamiast potworow masz roboty w ksztalcie dinozaurow. Dialogi denne, misje na zasadzie idz i przynies lub zanies. Ogralem tez dwojke. Dwojka na poczatku mnie zaskoczyla, ale tylko na chwile, pozniej byla drewniana jak jedynka. Spytasz pewnie czemu ogralem ( ͡° ͜ʖ ͡°) byly w ps+. Ogolnie nie kupilbym zadnej czesci
  • Odpowiedz
@ahiPL po 5h to już chyba tylko końcówka ci została więc dobra decyzja.

Co do kolejnych w mojej opinii tak własnie jest, choć wielu 3 stawia niżej niż 2 to są co do tego spory. Mi osobiście 3 podobała się bardziej.

No i 4 wraz z dodatkiem na nowym silniku to moje ulubione.
  • Odpowiedz
@ahiPL jak miales xboxa to pewnie nie grales w the last of us. Spoko gierka. Fajny gameplay. Zajebiste sterowanie, postacie poruszaja sie naturalnie. I fabula nie ciagnie sie jak flaki z olejem. Na koncu czuc niedosyt, gierka mogla byc troche dluzsza. Przynajmniej ja tak czulem. To jest jedna z niewielu gier ktore moge polecic.
  • Odpowiedz