Wpis z mikrobloga

@przeczki: moja babcia, która z perspektywy czasu była prostą, wiejską kobietą, składała pokłony każdemu wykształconemu człowiekowi, bo jak miał coś więcej niż matura. Czasy się zmieniły, ale widzę, że dalej są ludzie, którzy myślą, że jak ktoś ma wykształcenie (jeszcze zrobione na gównianym uniwersytecie), to jest bardziej wartościowym człowiekiem niż reszta społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Wykopki po zawodówce (ew. liceum wieczorowym)


@przeczki: Jak w pracy sobie przed nazwiskiem dopisuję "dr inż." to już mogę? Doda, że u mnie to tylko fizyka, co ja tam mogę wiedzieć...
  • Odpowiedz
Wykopki po zawodówce (ew. liceum wieczorowym) wyzywają habilitowanego doktora nauk prawnych od przygłupów xddd kiedy scenariusz idiokracji staje sie faktem

@przeczki:
eheee to na PIS głosowali ludzie gorzej wykształceni. Po drugie, posłuchaj jak krytykują go ludzie nauki, a nie wycierasz sobie mordę wykopem.
text - >Wykopki po zawodówce (ew. liceum wieczorowym) wyzywają habilitowanego doktora...
  • Odpowiedz
@przeczki: ku...a, po magisterce mam więcej cytowań niż ten habilitowany doktor nauk prawnych XD To jest po prostu farsa jak i cały ten KUL. Ekspert na miarę pisu psia jego mać. Z niego taki doktor i wykładowca jak z mejzy biznesmen i filantrop.
  • Odpowiedz
@przeczki: na szacunek trzeba zasłużyć. W oficjalnych wystąpieniach od osoby z tytułem naukowym oczekuje się jakiegoś poziomu zachowania się, a jeśli taka osoba tego nie reprezentuje i nawet człowiek po zawodówce uważa, że zachowuje się lepiej, to tak osoba mniej wykształcona ma do tego prawo
  • Odpowiedz
  • 0
@przeczki dlatego zawsze bawi mnie, jak ludzi mówią że do polityki powinni iść ludzie z wykształceniem wyższym, a potem krytykują Czarnka, a Hołownię dają za wzór
  • Odpowiedz