Wpis z mikrobloga

@Mineciarz69: Przestań już #!$%@? o tym wzroście mam 188 i tez nie łatwo poznać laske na to wpływa wiele czynników ja widzę dużo kolesi którzy maja 180 i maja atrakcyjne laski,ale No ty już masz over ze 165 powodzenia…
Specjalnie wracam uwagę


@Mineciarz69: Błąd, powinieneś przestać wychodzić z domu i uroić sobie karzełka 159cm z dobrym charakterem co dyma modelki tak jak neuropa mówiła.

Alternatywą jest pójście na imprezę, gdzie spotkasz gościa 178cm z tucznikiem 100kg i #!$%@? stwierdzisz, że ma "około 172cm i piękną dziweczynę", no ale jesteś na tyle niski, że to nie wchodzi w grę.
Gdzie te mityczne manlety z dziewczynami na ulicy? Specjalnie wracam uwagę i z dziewczynami zawsze są tylko wzrostaki


@Mineciarz69: Generalnie to wszędzie, problem jest taki iż #przegryw wykopowe zrzucają winę za brak dziewczyny na wzrost zamiast się wziąć za siebie. Pisanie, że 182 to manelat jest posiadaniem ciężkiej papki w mózgu.
@Mineciarz69: ale wy to macie urojenia xd Jak ktoś jest spierdoksem, to i wzrost nic nie da. Mając nieco ponad 170 cm wzrostu nigdy nie miałem problemów z kobietami i jakoś niski wzrost nie przeszkadza mi w niczym, z wykluczeniem bycia dobrym siatkarzem lub koszykarzem xd

Na świecie jest multum fajnych dziewczyn. Problem polega na tym, że nie chcą się zadawać ze spierdoksami - nikt nie chce, nie tylko kobiety.
@Pasterz30: wariaciku, liczy się całokształt. Nie nakręcajcie się, że wzrost wszystko determinuje, bo jest to nieprawda.

Bywalcy tagu przegryw, a raczej najaktywniejsi użytkownicy upatrują źródła swojej beznadziei w braku kobiety i jest to najzwyczajniej w świecie głupota. Kobieta w życiu przegrywa nic nie zmieni, jeżeli już jakakolwiek się nad nim zlituje i zdecyduje się na wegetację u jego boku.

Tzn. inaczej, jeżeli przegryw doprowadzi do bycia w związku z człowiekiem płci