Wpis z mikrobloga

  • 0
@cwlmod: pytałem mechanika przed zostawieniem ile to może kosztować mówi że nie wie ile tam bedzie roboty przy tym.. Nic nie powiedział ani nie dzwonił auto zostawione wczoraj rano i do teraz cisza ( tyle czasu to robią?? ) chyba powinien poinformować że będzie jakaś większa kwota? Dla mnie dziadowskie zachowanie :/
@needer: Aj, ja myślałem, że chcesz gumowe na oplot zmienić. No to będzie więcej :/

Znajdź konkretny warsztat który to robi. Te przewody to się modeluje podczas montażu. Może partacz nie chce się w to bawić
@needer: na przyszłość naucz się nie zostawiać samochodu bez wyceny. Zleciłeś konkretną pracę, nie odstawiałeś auta na diagnostykę usterki przecież.
@needer: No po tym jak nie uzyskałeś powinieneś wyjść.
Ja kiedyś zostawiłem stare auto na wymianę amortyzatorów:
- części X
- robocizna w zakresie Y-Z - zależy czy śruby puszczą łatwo, czy ciężko. Ostatecznie wyszła kwota Y.
  • 0
@t-tk: @sberatel @cwlmod jakby kogoś interesowało dla potomnych za zrobienie zapłaciłem 950 zł. Miałem robione łączniki stabilizatora jeszcze meyle hd założyli + te przewody ale zrobili mówił od połowy auta bo dalej były dobre. Tak długo to trwało bo był ściągany bak.