Wpis z mikrobloga

@Shuwaks: turczynki mają mentalność małych księżniczek , one by się nie dały uderzyć bez konsekwencji nawet klepnac , pracuje z nimi i to są primadonny że bez całowania w stopy nie podchodz
  • Odpowiedz
  • 3
Nawet nie chcę mi się tej dyskusji czytać do końca, tępak linnior mieszka w Niemczech i będzie nam mowil jak jest w Polsce i co się dzieje, bo jej mityczny kolega policjant powiedział...do tego pochwała że choćby niewiadomo co laska zrobiła to Niemiec jej nie uderzy - sorry ale tu nie gadamy o n-----------u patusow bez względu na płeć bo takie akcje powinny być wyciągnięte z tych statystyk, patusow bez względu na
  • Odpowiedz
nadal dziewica


@Linnior88: nie żeby mnie to coś interesowało, ale gdzieś tam jest Twój komentarz w morzu komentarzy (w innym temacie), że niejeden turas cię brał. Także może zapisz sobie na karteczce o czym nas informujesz, żeby się nie mylić :)
  • Odpowiedz
@Shuwaks: A to włamania wiążą się z jakimś kulturowym tabu w Polsce? Pomieszała się tobie korelacja z ciągiem przyczynowo-skutkowym, klepnąłeś nietrafioną analogię dla chłopka roztropka i otwierasz szampana. Mensa już puka do twoich drzwi, aby zrobić ci test na inteligencję.

PS. Co zabawne wkleiłeś mapę, która na przykładzie Niemiec czy Turcji pokazuje, że nawet korelacja jest wątpliwa między gwałtami i włamaniami.
  • Odpowiedz
będę powtarzać do obsranej śmierci w Polsce zglaszalnosc i łapalnosc takich czynów jest bardzo niska

Na zachodzie praktycznie klaps czy seksistowski komentarz który został pociągnięty do odpowiedzialności to g---t


@Linnior88:

XD Jak rozumiem bardzo niska zgłąszalność na policję
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: Ja znam przypadek jak kobieta n----------a chłopa bo jak zamieszkali razem to okazało się że ona sobie inaczej wyobrażała wspólne życie (czytaj: chłop miał robić to co ona chciała - tj. urządzanie czasu i aktywności pod nią - a była z dysfunkcyjnej rodzinie gdzie ojciec pił (niespełniony choleryk - nie przyjęli go do pracy w kancelarii) a matka udawała że nic się nie dzieje), a chłop aby ratować związek
  • Odpowiedz
@Linnior88: Czy ty widzisz tą samą mapę co ja? Uważasz że w Turcji jest lepsza zgłaszalność przemocy wobec kobiet niż w Polsce? XD

Te dane afaik dotyczyły normalnie ankiet wypełnianych przez kobiety, które były wprost pytania typu: czy ktoś bez twojej zgody dotknął/klepnął cię w tyłek; czy ktoś użył w twoim kierunku sforumułowania xyz' etc. Nic te statystyki nie mają wspólnego z policją, zgłaszalnością, prawem danych krajów. Nic.

Ale to
  • Odpowiedz
@Linnior88: zgloszenie wystarczy, zeby nabic statystyke, nie musza ich koniecznie lapac. btw skad info ze na zachodzie klaps to gwalt? Wychowalem sie na "zachodzie" i pierwszy raz takie brednie slysze ( ͡º ͜ʖ͡º) czyzby p0lka w niemczech od 2 lat, wszystkie rozumy pozjadala? Klasyk gatunku xD
  • Odpowiedz
@Linnior88 typie, osłabiasz mnie xD trzymaj się może w końcu jednej wersji. Co wpis to nowe wyssane z palca wynurzenia. Nigdy nie była z facetem, ale jednak była z facetem i nawet dwa razy dostała, ale nie zgłosiła bo najwidoczniej Polki nigdy nie zgłaszają tego typu przestępstw, czego naocznym przykładem ma być sam @Linnior88, który jak sam siebie określa jest prawie, ze 30 letnią dziewicą. W dodatku walczy o
  • Odpowiedz
Włamań też ludzie w Polsce nie zgłaszają?


@Shuwaks: a to akurat fakt. Kradzieży czegoś tańszego, niż samochód też się nie zgłasza, bo i tak przyjdzie umorzonko xD
  • Odpowiedz