Wpis z mikrobloga

@derekperek122: ale bredzisz xD mieszkam na zachodzie i jakoś nie widzę tych przemocowych arabów i turkow za to widzę jak ich laski nie pracuja kupują sobie szmaty z jedwabiu i jeżdżą suvami
  • Odpowiedz
@Linnior88: Polska jest jednym z najbezpieczniejszych krajów w Europie, takie są fakty. Prawdą jest, że p-----c domowa istnieje i często nie jest zgłaszana, ale nie widzę powodu, dla którego na zachodzie miałaby być zgłaszana diametralnie częściej, bo powody zarówno przemocy jak i jej ukrywania przez ofiarę są dokładnie takie same.
Jak się obracasz w środowisku, gdzie bicie kobiet jest powszechne to przekładasz to na obraz całego społeczeństwa. Jak zapytasz się
  • Odpowiedz
@Linnior88: no tak, bo w Polsce nie jeżdżą suvami. Większość to jakieś qashqaie albo inne kie sportage które są tańsze od niektórych pierdowozów. Na zachodzie też pełno BMW X1 które drogie nie są.

Ty musisz być serio trollem, nie chce mi się już więcej dyskutować z człowiekiem który nie ma argumentów, a p-----c wobec kobiet kwituje "kupują sobie szmaty z jedwabiu i jeżdżą suvami". Zapomniałem, jak kobieta jeździ suvem i
  • Odpowiedz
@Shuwaks: typie ja mieszkam na zachodzie , Niemiec to ci nawet krzywego tekstu nie powie a co dopiero bicie kogoś , w Polsce to już mi grozili czym tylko można wyzywali i zachowywali jak zwierzęta , Niemiec ci nie odda choćby laska skakała jak kogut , ot taka różnica
  • Odpowiedz
  • 1
@Linnior88 długo można mówić i tak do nich nie dotrze. Podobni się na reddicie pod tą mapką zesrywają... A prawda jest taka, że gros przemocy domowej nie jest zgłaszane.
  • Odpowiedz
@Linnior88: uwielbiam te fikołki wymyślane przez p0lki sugerujące te badania były obarczone duzym błędem, jakoby p-----c w Polsce była niedoszacowana itd itp, ale w Turcji albo innych krajach już nie xD.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Zawsze wszystko jest zaniżone. Zawsze wszystko jest źle. Masz kumpla w Policji, ale mieszkasz na zachodzie więc na pewno za każdym razem tematem rozmowy jest ilu znowu przemocowców jest w kraju w jego okolicy.

P-----c jest i niestety będzie w domach. Żeby ona wyszła trzeba sobie poradzić z wieloma problemami. Jednym z nich jest zwyczajnie bieda. Na całe szczęście w kraju poszło w górę w ostatnich latach.

Do tego
  • Odpowiedz
@Prezes: sorry mieszkam w Niemczech , Turek ani Niemiec mi nigdy nic nie zrobili polak owszem xD czego gebe otwierasz jak ja byłam z Niemcem to był jedyny facet w moim życiu który nigdy się na mnie za nic nie wyzyl , u Polaków to było nagminne
  • Odpowiedz
@Linnior88: myślisz że w innych krajach nie ma kolesi co regularnie "gaszą światło" kobietom w domu lub na ulicy? Co więcej, myślisz, że posiadanie c i p y w jakikolwiek sposób kwalifkuje cię to podważania prawdziwych badań naukowych przeprowadzanych przez OECD?
  • Odpowiedz
@derekperek122: trollem to jesteś niestety ty mieszkałam w Niemczech i znam multum polek z arabami Turkami i są raczej rozpieszczonymi księżniczkami , ktore woza dupę cabrio dostają kwiaty i wyjścia do restauracji xD polak jedyne co ci może zaoferować to agresję i pytania CO DAJESZ Z SIEBIE
  • Odpowiedz
@Linnior88: mieszkam na zachodzie, mieszkam w Niemczech, mieszkałam w Niemczech

Zaraz będzie że to koleżanka mieszkała i wcale nie koleżanka, ale znajoma opowiadała, że artykuł czytała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Linnior88: nie wiem ile więcej, no ale najpewniej w Polsce takich przypadków jest najwięcej xD, bo polacy najgorsi, a wszystkie statystyki kłamią, co nie?
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka @Linnior88: statystyki nie pasują do moich stereotypów! Statystyki kłamio! Statystyki złe! Ja wiem lepij, bo tak! Bo na zachodzie!
Tak wyglądają wasze/ twoje argumenty. Same czy tam sama, bo pewnie jesteś na multikoncie plusujacym samą siebie, głosisz same stereotypy, bo Ty tak uważasz. To nie dyskusja tylko Twoje żale, bo w życiu Ci pewnie nie idzie tak jakbyś chciała. Potrzebujesz pomocy kogoś z zewnątrz. Im szybciej sama zdasz
  • Odpowiedz
@Soltys_z_miasta: typie ja żyję już parę lat na tym świecie trochę relacji przerobiłam , trochę facetów poznałam i werdykt jest taki polak najwięcej szura morda a najmniej robi , Niemiec Turek to was bije na głowę we wszystkim , w robocie w obyciu w szanowaniu kobiet nawet w urodzie
  • Odpowiedz
@Soltys_z_miasta:

statystyki nie pasują do moich stereotypów! Statystyki kłamio! Statystyki złe! Ja wiem lepij, bo tak! Bo na zachodzie!


wykopowe p0lki są tak tępe, że przekładają swoje subiektywne doświadczenie, że nie dostały #!$%@? 30 minut po wylądowaniu w Turcji ponad badania robione przez międzynarodowe instytuty. Bo tępa, zakompleksiona, wychowana na netflxie p0lka wie najlepiej xD.
  • Odpowiedz