Wpis z mikrobloga

tatuś był taki jak wy czyli madrujacy się głupek bez piątej klepki


@Linnior88: Tak coś czułem właśnie. Idź dotknij trawy, zmień środowisko, wyjdź z patoli.

Z fartem

(I weź mi nie odpisuj, bo nie gustuje w rozmowach z głąbami)
  • Odpowiedz
@Linnior88:

a to czy ktoś jest z patologii czy arystokracji to jakie to ma znaczenie w ogólnym rozrachunku

patalogiczne środowisko, stres, przemoc w dzieciństwie negatywnie wpływają na rozwój dziecka i mogą obniżyć jego IQ. To może uniemożliwić formułowanie poprawnych wniosków i obserwacji w dorosłym życiu, np niezrozumienie zaprezentowanych danych statystycznych i podważanie ich tylko i wyłącznie na podstawie własnych, subiektywnych doświadczeń.
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek: ale wątpię żeby z tymi ankietami jeździli do starych bab po wsiach xD pewnie były pytane młode rich Julki , które nawet nie miały faceta a jak miały to był banana oskar który by się bał paznokcia na niej złamać
Skoro mówisz że to jakąś ankieta to jeszcze gorzej bo nie pytali w grupie potencjalnych ofiar xD
  • Odpowiedz
@Linnior88: Twoje pochodzenie i wychowanie nie ma znaczenia w ogólnym rozrachunku, ma tylko znaczenie dla twoich osobistych doświadczeń i opinii. Problem w tym, że swoje doświadczenia przenosisz na cały naród, a dane statystyczne odrzucasz robiąc jakieś fikołki logiczne.
Po prostu mam dość ciągłego narzekania jak to w Polsce najgorzej.
Te twoje narzekania na Polaków to ten sam poziom co incele płaczący o p0lki skaczące po kolorowych knagach.
  • Odpowiedz
  • 4
@WyzwolonaPodrozniczka "co druga ma niebieską kartę" nie wiem gdzie Ty żyjesz i z kim się zadajesz, ale wygląda na to że jeśli masz ojca i brata to jeden z nich #!$%@? jakąś kobietę. Polecam zmienić towarzystwo. Mam kontakt z różnymi ludźmi z różnych środowisk i maks to jakieś zwyczajne kłótnie małżeńskie, gdzie jedno wcale nie jest lepsze od drugiego, a jakakolwiek przemoc spotkałaby się z napiętnowaniem.
  • Odpowiedz
@Linnior88: to jest niesamowite jak idziesz w zaparte z tymi badaniami, używając "chłopskiego" rozumu i swoich doświadczeń jako argumentów. Niech zgadnę, w szkodliwość palenia papierosów też nie wierzysz, bo jakiś dziadek w rodzinie palił 70 lat i nie dostał raka? Masz wyższe wykształcenie? Jeśli tak, to jakie?
  • Odpowiedz
@Linnior88: Tak, na pewno twoje odczucia są bardziej reprezentatywne niż badania przeprowadzane przez zawodowców.

nie pytali w grupie potencjalnych ofiar

Na pewno, w Polsce nie pytali za to pytali w Niemczech i Turcji.
  • Odpowiedz