Wpis z mikrobloga

@rainonfray: Nie jest to takie absurdalne. Pamiętam jak byłem na konferencji na Ukrainie i ze mną w pokoju był student i chciał zadzwonić o coś na recepcję i nie miał pojęcia jak obsłużyć hotelowy telefon (jeszcze z okrągłą tablicą do wybierania numeru, hotel przedpotopowy). Pomyślałem, że to dziwne, ale może dla młodego pokolenia rzeczywiście urządzenie nieintuicyjne.
@GrzegorzPorada: nie będą, bo fizyki nie oszukasz.

Po kablu dźwięk jest lepszy.
Po kablu są mniejsze opóźnienia.
Jak wszyscy mają wszystko bezprzewodowo, to po kablu nie ma zakłóceń.

To tak jak z internetem. 20 lat temu mogłeś mieć bezprzewodowy internet. A teraz czym masz podłączony komputer? Też kablem, tylko nowszym.

Zawsze jak chcesz mieć najlepiej jak się da, to musi być kabel. Obecnie technologia bezprzewodowa jest tak dobra jak kiedyś kable.
uber bomerskie #!$%@?. Oczywiście ze tak będzie, oczywiście


@rainonfray: ale przecież to ty tu #!$%@? jak boomer, że zawsze będzie tak jak teraz, bo jest najlepij i #!$%@? xD pracuję na co dzień z dzieciakami w wieku szkoły podstawowej i nie mają zielonego pojęcia do czego służy płyta CD, nie wspominając już, że nie są w stanie obsłużyć telefonu z klawiaturą. I to nie tak, że znam dwójkę głupich dzieci, jak
Zawsze jak chcesz mieć najlepiej jak się da, to musi być kabel. Obecnie technologia bezprzewodowa jest tak dobra jak kiedyś kable. Ale kable są jeszcze lepsze. Zawsze kabel jest krok do przodu.


@mk321: no zgoda, ale ty mówisz o 0,00000000000001% społeczeństwa, które jara się sprzętem audio albo cyferkami na speedteście internetu xD. Wygoda zawsze wygrywa z jakością. I tyczy się to absolutnie wszystkiego, od technologii po kulturę. Myślę, że znakomita większość
@wcfilmowe: co ty za głupoty wymyślasz? To że jesteś Januszem, któremu wystarcza "hehe WyFy" to nie znaczy, że to jest większość.

Każdy co gra w gry lub robi coś więcej niż orzekają OtoMoto ma kabel.

Nie chodzi o to że chce żeby mu się strona załadowała 0,1 ms szybciej, tylko żeby musiał czekać 3 sekundy zamiast 15 sekund. To jest różnica.

Po prostu reszta technologii też idzie do przodu. Kiedyś filmy
@mk321:

Po kablu dźwięk jest lepszy.


No nie, aktualne standardy przesyłania dźwięku przebijają 320 kbit/s powodzenia, że ktoś rozpozna różnicę w ślepym teście jak mu puścisz flaca czy mp3 w ślepym teście

Po kablu są mniejsze opóźnienia.


Aktualnie są na tyle małe opóźnienia, że ciężko to dostrzec, czasami się powiększy, ale to wystarczy na nowo nawiązać połączenie z słuchawkami

Jak wszyscy mają wszystko bezprzewodowo, to po kablu nie ma zakłóceń.


Ekranowany
Artrix - @mk321:
Po kablu dźwięk jest lepszy.

No nie, aktualne standardy przesyłania...

źródło: chrome_2023-11-27_11-57-23-f2795e39-7466-4e4f-9fb2-89cd7af2dc3c

Pobierz
no zgoda, ale ty mówisz o 0,00000000000001% społeczeństwa, które jara się sprzętem audio albo cyferkami na speedteście internetu xD. Wygoda zawsze wygrywa z jakością. I tyczy się to absolutnie wszystkiego, od technologii po kulturę. Myślę, że znakomita większość populacji nie podłącza laptopa kablem pod modem za każdym razem jak chce skorzystać z internetu w domu


@wcfilmowe: łap ankietę i zobacz sobie te 0,00000000000001% społeczeństwa.

https://wykop.pl/wpis/73837105/internet-siecikomputerowe-komputery-podlaczasz-int

Po prostu ty jesteś ignorantem technologicznym.
mk321 - >no zgoda, ale ty mówisz o 0,00000000000001% społeczeństwa, które jara się sp...

źródło: IMG_20231127_115943

Pobierz
Po kablu dźwięk jest lepszy.


No nie,


@Artrix: no tak, po bo Bluetooth masz opóźnienia. Jest opóźniony? Jest gorszy. Nie mówiłem o jaką jakość chodzi.

na tyle małe opóźnienia


Spróbuj grać w grę albo chociaż oglądać film.

Ekranowany kabel nie ma zakłóceń, goły kabel zachowuje się jak antena i jak najbardziej może mieć zakłócenia.


A masz ekranowane WiFi?

Kupujesz to co potrzebujesz. Jak masz blok i widzisz 100 sieci WiFi, to