Wpis z mikrobloga

@JanTibijczyk2137: tzn. jesli, i to jest jedno wielkie jesli, ale jesli natan nie farmazoni i naprawde trenuje tyle ile mowi, ze trenuje, no to on w kilka miesiecy zrobil wiecej treningow, niz ferrari od poczatku fejmu (nie mowie o silce).

+ rozrozniaj pokore wzgledem trenera i kolegow z maty, a zachowanie poza
  • Odpowiedz
@bizzi0801: akurat bycie takim klocem jak LabrygaS i Załęcki to często nie jest atut. Nie raz były akcje że wiejskie chude sebki lały nasterydowaną bramke w mieście wojewódzkim bo #!$%@? się od wczesnego dzieciństwa XD
  • Odpowiedz
@imargam_2137: o Panie, złoty. Tak zgadza się wiejskie chude sebki w 10 + dzidy, widły, kije i inny sprzęt ale 1vs1 przy wadze <80kg to raczej by zostali przez dwóch Denisòw, wgnieceni w ziemię. W jakim Ty świecie żyjesz?
  • Odpowiedz
@merriweatherpostpavilion: @Bibiwarum Załęcki jak dla mnie to jest oferma jak #!$%@? (wiem że by mnie jak i was pewnie miał na liścia) Labryga coś tam potrafi to mu trzeba przyznać ale jak taki steryd wypompuje się z tlenu to potem jest łatwym celem. Taki choćby Don Diego myslę, że lajtowo wali na #!$%@? Załęckiego a ile waży? 86-87 kg?
  • Odpowiedz