Wpis z mikrobloga

#biseksualizm #teczowepaski to wybawienie dla #przegryw
Założyłem grindr w mieście wojewódzkim i w jeden dzień zebrałem 14 ładnych facetów (10 mięśniaków, 2 twinków, jednego skinnyfat i jednego chada) oraz jednego transa, wszyscy pasywni
Na #tinder ledwo co mam 20 polubień i tylko od brzydkich I niezadbanych, a nawet na randkę nie mam co liczyć (a co dopiero #seks)

Wnioski są proste: niehetero ma łatwiej niż hetero, beka z hetero cvvweli

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #lgbt #blackpill #rainbowpill
  • 27
  • Odpowiedz
@George_Liquor: żeby nie był starym grzybem. Wszyscy, którzy do mnie pisali byli w wieku zbliżonym do wieku mojego ojca czyli 50+ i pytali w pierwszej wiadomości czy szukam daddy'ego lub coś podobnego. I co to znaczy rozbieżność wiekowa?
  • Odpowiedz
@nietoperze20: Przynajmniej piszą do ciebie, jak ja nie zagadam to po prostu cisza. Nie wiem jak na grindr, ale FLL możesz ustawić widełki i żaden daddy się do mnie nie dobija.
Niemniej i tak słabo ze spotkaniami jeśli nie podasz numeru buta, f1uta, długości i średnicy ()
  • Odpowiedz
@nietoperze20: taki jest cykl na tych portalach. Myśłę, że złotym lekiem jest po prostu żyć swoim życiem, rozwijać hobby, a szukać w międzyczasie. Ja tak zacząłem robić, wolę mieć coś do zaoferowania, pogadania, pozwiedzania niż creepem przed kompem polującym tylko na seks.
  • Odpowiedz
@George_Liquor: same, jakbym ustawił widełki wiekowe to już w ogóle nikt by się nie odezwał, a tak to mam jakieś złudzenie powodzenia xD No i jak ja pisze to oczywiście cisza. Dziwne jest to, że większe zainteresowanie mam w realu niż na tych śmiesznych aplikacjach randkowych. Dziewczyny i chłopaki często do mnie zagadują ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@nietoperze20: Nie wiem natomiast jaki jest złoty środek na opis. Ja mam średni, jeśli chodzi o długość. Taki koncentrat. Niemniej dłuższe lubię czytać, zawsze jest jakiś punkt zaczepny do wiadomości. Tak samo zdjęcia, lubię takie ogólnie ukazujące osobę, miejsca gdzie bywa itp. Za nudesy to ja blokuję XD
  • Odpowiedz