Wpis z mikrobloga

  • 0
@iquiet no z tym naładowaniem to może i mi nie pokazywać ale baaardzo zależy mi na dobrym dźwięku oraz aktywnej redukcji szumów.
AirPodsy czytałem, że mają na prawdę dobry dźwięk ale nigdy nie miałem ich w swoich uszach i nie wiem jak to jest dokładnie.
Do tej pory mam Galaxy Buds2 (ale nie Pro) i grały przyzwoicie ale pies mi je pogryzł i szukam czegoś nowego ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@dsomgi00 jak kupiłem Galaxy Buds2 to tylko raz połączyłem je z Samsungiem Galaxy S21 żeby tylko włączyć ANC i nigdy go nie wyłączałem także luzik.
A opisał byś jeszcze jak wrażenia z dźwięku? Masz może jakieś porównanie?
  • Odpowiedz
@mamniciwszystko: wszyscy moi znajomi tak mają. Jedyne urządzenia Apple na jakie trudno narzekać to airtagi i iPad Pro. MacBook m2 pro nie obsługuje dwóch monitorów na us c do display port. A M1 Pro tak. Klawiatury siadały w macach przed seria m1. W iPhone’ach po roku masz baterie do #!$%@?, Apple watches się ludziom zacinają, czujniki przestają działać.

W sumie jeszcze z Apple Watch Ultra jestem zadowolony. Mam go chyba rok
  • Odpowiedz
@mamniciwszystko: Tylko nie pamiętam czy gesty działały w tych słuchawkach. W sensie ściszanie, podgłaszanie, double tap itp. z androidem, chyba nie działały. I tak samo to "inteligentne" stopowanie nie działało chyba, w sensie że po wyjęciu słuchawki z ucha od razu stopuje muzyke.
  • Odpowiedz
  • 0
@dsomgi00 meh, na tym mi nie zależy.
Jak już pisałem - dobry dźwięk i ANC to jedyne czego oczekuje.

Jeszcze mam takie pytanie - czy AirPods Pro (2. generacja) to są właśnie AirPods Pro 2?
Tak jest na Orange opisane jako 2 generacja i się nad tym zastanawiam.
  • Odpowiedz