Wpis z mikrobloga

Jest sens dalej to ciągnąć/ się prosić ?
w skrócie laska mnie ghostuje i to tak nagle
A bardziej złożona historia:
Zagadałem do laski, a po 3/4 dniach byliśmy ugadani na spacer, uważam, że wypadłem dosyć słabo w porównaniu do innych spotkań, ale laska wyszła tylko z 1 chłopem z neta, więc może nie miała porównania i na koniec spotkania powiedziała do zobaczenia, więc myślałem, że będzie drugie spotkanie + z 5 min po spotkaniu napisała pierwsza
2 spotkanie zaplanowałem po 2/3 dniach do activity baru mówi, że bardzo chętnie i praktycznie od razu się ugadaliśmy, tam uważam było o wiele lepiej, więcej śmiechu itp, spotkanie też z 2h trwało
na następne spotkanie chciałem zabrać ją na squasha, ale akurat sobotę miała zaplanowana od rana do wieczora(potwierdzenie na snapie/ig) a na nastepny dzień mogła być skacowana, wiec no okej
pierwszy ghosting pojawił się właśnie w niedziele na kacu, ale jest jak najbardziej zrozumiały no bo jednak laska była zmęczona xDodpisała jakoś po 22h (raz też z dzień nie odpisywała, ale to było w tygodniu i robiła jakiś projekt więc od 18 do 16 następnego dnia nie jest tak jakoś źle) jeszcze w międzyczasie zaproponowałem w tamtą niedziele pizzę, ale mówiła, że nie wie czy będzie na siłach pójść.
Proponowałem też kino, ale nie wiedziała, czy się wyrobi z projektem na studiach, a na weekend zjeżdżała na wioskę i gdy zjechała na wioskę, zaczęło się rzadsze odpisywanie raz na dzień, czasem raz na dwa dni xD i od tygodnia piszemy po jednej wiadomości dziennie
Teraz jak sobie to czytam to w sumie może się za bardzo narzucam i mieć już #!$%@? ?

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #zwiazek #p0lka #logikaniebieskichpaskow #badoo
  • 12
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: It’s over. Jak odrzuciła propozycję w niedzielę, mogłeś rzucić, żeby podała termin, który będzie jej odpowiadać. Jeżeli ponad tydzień się już nie widzieliście, to przy takim kontakcie z jej strony, szukaj następnej.
  • Odpowiedz
  • 1
spokojnie, za krótko to trwa, nie szalej tak XD


@thewickerman88: zauważyłem, że dużo czasu w życiu straciłem na takie czekanie :D ale zauważyłem, że jak czasem z laska nie ma kontaktu x tygodni to ona jakoś jest bardziej nastawiona na coś więcej tak po prostu xD dlatego porada @0skar będzie dla mnie najmniej destrukcyjna psychicznie xd
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: z tego co piszesz odnoszę wrażenie, że w czasie kiedy czekasz na jej odpowiedź wysyłasz jej mnóstwo wiadomości i propozycji spotkań zamiast po prostu poczekać aż ona odbije piłeczkę
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55 3 spotkanie zawsze jest u Ciebie na chacie, pod pretekstem Twojego slynnego gotowania, swiatecznego filmu na netflixie oraz pelnego chillu. Ludzie chcą mitycznych seksów, a nie chodzenia na squasha.
Dziewczyna dawała Ci znaki, a ty na squasha chciałeś iść.
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: tak jak ktoś już wcześniej napisał, strasznie często proponujesz spotkania. To nie musi być od razu tak intensywne, poza tym prawdopodobnie wyczuła już, że się wkreciles (czyli, że Cię "zdobyła") i jej zainteresowanie spadło.
Jeżeli "zjechanie na wioskę" oznacza, że odwiedziła rodziców itp. to jest zrozumiałe rzadsze odp akurat, sam też tak mam. Ale to, że przez 22h nie odpisała hmm gdyby jej zależało, ale była zajęta to by odpisała
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: Tez mysle, ze it's over bo brzmi jakby ulecialo zauroczenie. Teraz to nic nie pisz,,ewentualnie odpisuj po 2-3 dniach, ale tak zeby nie wyszlo ze sie obraziles czy cos. Pull juz bylo, teraz czas teraz na push. Moze sie sama odezwie za jakis czas, i moze cos Wam wyjdzie na swiezej energii.
  • Odpowiedz
Teraz jak sobie to czytam to w sumie może się za bardzo narzucam


@razdwatrzy55: no nie znasz jej, a wiesz kiedy ma kaca, kiedy robi projekt... Po co chcesz z nią tyle pisac? Skup sie na spotkaniach.

Nie wiem jak z nią przez piszesz ale opisales to tak jakbyś życia poza nią nie miał. Weź sobie 2-3 inne targety to będziesz miał zajecie
  • Odpowiedz