Wpis z mikrobloga

#pracbaza #it #programowanie #tinder
Ostrzegam was przed pójściem do IT. Pracują tam zyeby, przegrywy i frustraci. Jeśli ktoś mówi że ludzie z IT są spoko to prawdopodobnie sam jest zyebem. Większość z nich interesuje się dziecinnymi gierkami, układaniem klocków lego. Mają potężne ego, myślą że sa kims, a youtuberka kosmetyczna zarabia od nich 3 razy tyle.

Pracując w IT nie znajdziesz dziewczyny więc lepiej się tym nie chwal. Wejdź na tindera i zobacz profile mezyzn którzy się tam przewijają, 80% z nich ma wpisane praca w IT. Ciekawe dlaczego wiekszosc samotnych mezczyzn nie może znaleźć dziewczyny ma tindera. Te dane mówi same za siebie. Cos z nimi nie tak. Niezadbani, nudni, ultraprawicowe poglądy. Myślą że w ten sposób zaflexują przed laską, a ona pomyśli programista, pewnie dobrze zarabia. Nic z tych rzeczy. Ludzie z IT są nudni, mają potężne ego, na każdym kroku chwała się zarobkami. Nie interesują się kultura. Większość z nich się ma wysztalcenia wyższego, zatrzymali się na etapie dziecka z technikum, któremu wydaje się ze posiadanie kultury i zainteresowania inne niż klocki lego i gry nikomu nie jest potrzebne. Wyobraźcie sobie jakie potężne ego musi miec taki chłopak po technikum który pracuje w IT za 15k I jest dumny z siebie że studia nie są nikomu potrzebne a on ma siebie za geniusza bo nie ma nawet studiów tylko zrobił 3 tutoriale na udemy. Za często spotykam takie osoby żeby myslec że jest inaczej
  • 12
@p0melo: zastanawiam się, skąd ta nienawiść i wymyślane historie na IT. Czy ludziom lepiej, że ponarzekają na innych którzy mają w życiu dobrze? Jakoś w IT każdy ma wyrąbane w robotę, o 16 zamyka laptopa, wraca do rodziny i przyjaciół i nie myśli o tym jak tu innym obrobić dupę z innych grup zawodowych. Też z tego co obserwuje to tyczy się to wszystkich branż gdzie ludzie są zadowoleni z życia.