Wpis z mikrobloga

@Erlein: anyways... Co to #!$%@? za komentarz.. Kobieta szanuje swojego chłopa. Daje mu nadzieję i ciepło...co by się nie działo. Podkreśla że jesteśmy my i nic nas Nie zniszczy. Dajemy radę. Ja dla Ciebie a Ty dla mnie.. I jedziemy na tym wózku widłowym przez #!$%@? świat.. Ale razem ( ͡º ͜ʖ͡º) Mimo wszystko.. dziewucha daje Ci nadzieję... Piękne... A #!$%@? już hejtuo (
  • Odpowiedz
@Mozolny_Szturm12: nowe roszczeniowe pokolenia, a kobiety uczone są przez massmedia tylko brać, a wszystko co robią nawet dla siebie to już im się order należy i państwowa emerytura. Chłop to chłop- nic mu się nie należy, a zresztą widziały gały co brały- mógł sobie inną wziąć- jego wina i niech piotruś pan i gówniarz za robotę się weźmie po pracy i dom posprząta, zrobi pranie, opryska drzewka miedzianem, zbuduje altankę
  • Odpowiedz
@Erlein szczerze to #!$%@? roszczeniowych, uprzywilejowanych mizoandryczek przechodzi u mnie z obojętności do #!$%@?. Ile może słuchać takich głupot?
  • Odpowiedz
@Erlein: no ale ma rację babka, 3 minuty na chłopa - wiesz ile to jest rolek na tik toku?

w 3 minuty też Chad co ją na boku obrabia dojdzie, a ona ma to poświęcić na kolesia który i tak jest już zaklepany na amen bo sam zakontraktował się na etacie niewolnika DLA NIEJ?
  • Odpowiedz