Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja chadlitowa odpowiedz odnośnie A ja chciałam dać znać, że kobiety też często cierpią. Że plagą są oszustwa na portalach randkowych, zajęci mężczyźni udający wolnych, często miesiącami prowadzący podwójne życie, agresywny, złodzieje, naciągacze, ruchacze z wenerami

Niektórzy mnie juz tutaj kojarza bo pisałem niejednokrotnie o moim super zyciu ale widze ze jednak kobiety sa w czwartej gęstości. Jak przeczytalem ten wpis to pomyslalem ze nie chce mi sie strzępić ryja po raz enty do #rozowepaski ale niech bedzie.

To ze dajecie sie wciągnąć w zagrywki facetow to tylko i wylacznie Wasza wina. Kazdy normalny robie due diligence i sprawdza partnera. Myslicie ze Wy nie klamiecie? Przeciez klamiecie jak leci "A nie chce miec dzieci" a po dwoch miesiacach "A moze?". "Jestem taka niedoswiadczona" a pozniej bodycount +30. Spotkalem sie z wieloma dziewczynami na randkach i wiecie co? Nie spotkalem ANI JEDNEJ Dziewczyny ktora bylaby ladna ORAZ bogata ORAZ normalna ORAZ ciekawa ORAZ prawdomowna. To tak jak w tym memie ze masz 2 zlote a kazda cecha pozytywna kosztuje 10 zeta.

Zawsze jak dziewczyna jest wysoka i ladna to ma ego wywalone w okolicach Jowisza. Jak jest bogata to jest zawsze nudna jak flaki z olejem bo wszystko od tatusia lub caly czas pracuje i nie ma czasu na nic innego. Jak jest ciekawa i prawdomowna to najczesciej jest 4/10 i cos nie tak z glowa a i tak celuje w goscia takiego jak ja. A i tak KAZDA z WAS ma SETKI gosci na wyciagniecie reki, brzydkich, przystojnych, wysokich, nudnych, grubych, nerdow, prawnikow, lekarzy, robotnikow. Kogo tylko sobie zarzyczycie to nawet 3/10 moze miec jakiegos goscia.

Przyklad moja dziewczyna. Jest ciekawie ladna, szczupla i wysoka, jest kochana, jest inteligentna i ma cel w zyciu. Ale:
- ma problemy psychiczne i bierze jakies antydepresanty
- Z jednej strony ego super wysoko a z drugiej ma stany lekowe i depresje ze jest brzydka
- spedza 12h w pracy. Nie ma zadnych pasji poza praca, podrozami, netflix i restauracjami
- nie potrafi sprzatac, nie potrafi gotowac (w lodowce smirnoff ice tylko)
- nie ma mieszkania i ma zdecydowanie mniej pieniedzy
- Nie potrafi o niczym rozmawiac. Myslalem ze sobie jaja robi jak sie mnie spytala w ktorym roku skonczyla sie DWS.
- Rodzice specyficzni. Ojciec na tirze jezdzi i zdradza matke
- zdecydowanie za duzo pije i za duzo imprezuje.
- Typ YOLO bez przemyslania konsekwencji.
W porownaniu do wielu innych z ktorymi sie spotykalem to i tak ona jest jak nieoszlifowany diament.

A teraz pokaze Wam jak to wyglada z mojej perspektywy zeby miec jakakolwiek szanse na ladna, normalna i ogarnieta dziewczyne.
- przystojny ( nie raz slyszalem "Fuck, you are so hot")
- wysoki (190+ tutaj)
- bogaty (1M zainwestowane i dwie nieruchomosci)
- wysportowany (Bmi 21, 15%bf ale mam boczki czy cycki)
- pewny siebie (i to jak)
- zabawny (check ale jestem za malo)
- posiadac znajomych ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) siedze z Wami tutaj wykopki wiec nie mam)
- zadbany (perfumy, depilacja, koszule)
- ogarniety zyciowo (praca, sidehustle, pracuje moze 2h dziennie a tak to sie obijam)
- posiadac pasje/hobby i opowiadac o tym z wypiekami na twarzy (Cokolwiek dziala, wiem bo sam gadam o wh40k, historii, grach, sportach, geopolityce)
- Wolontariat (schronisko dla zwierzat)
- Miec dobrych rodzicow (check)
- Byc empatyczny ale stanowczy (check)
- Byc pozytywny (nie do konca bo ukrywam swoje czarne mysli)
- Podrozowac po swiecie (check)
- Musi potrafic gotowac, musi potrafic sprzatac. (check, gotuje wszystko)
- Malo pracowac (check)
- byc gentlemenem (check, odsuwanie krzesel, puszczanie przodem, ogarnianie)
- prawic komplementy i nie byc egoista (check)
- Byc dobry w lozku (check, dziewczyna miala tak potezny orgazm w ten weekend ze nie wiedziala co sie dzieje. Byl zdecydowanie za mocny)
- Placic na pierwszych randkach (check)
- miec plan na zycie (check - FIRE i podroze i rodzina)
- I jestem normalny czyli nie zdradzam, nie ogladam sie za innymi i chce slubu.

Zeby nie bylo ze zmyslam to pare tekstow ktore uslyszalem od kolezanek i od swojej dziewczyny w tym roku "Jestes za bardzo imponujacy i kobiety boja sie do Ciebie podchodzic i zagadac". "Na pierwszej randce jak Ciebie zobaczylam to zobaczylam ze jestes o wiele przystojniejszy niz na zdjeciach". "Zapewne dostales te prace bo spodobales sie szefowej". "Dziewczyny do Ciebie pisza jako pierwsze na tinderze?". "Zapewne niektore boja sie ze jestes fejkiem". "Nie sadzilam ze jestes tak normalny i ogarniety jak na swoj wyglad". "Jak wyszedles z imprezy to inne dziewczyny od razu smutne ze tak szybko poszedles"

I teraz powiedzcie mi drogie rozowe? KTO TUTAJ GRA NA EASY MODE?!?!?!?! Wiec nie #!$%@?*e mi tutaj ze macie trudno bo mozecie naprawde nic nie robic a znajdziecie sobie chlopa. To ze dajecie sie omamic bicepsami i klata faceta to juz Wasza wina.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #wygryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ma problemy psychiczne i bierze jakies antydepresanty


@mirko_anonim: hyh... informacja ze źródła w jednej z większych firm farmakologicznych: w PL obecnie 60% ludzi jest na psychotropach. Albo mają depresję, albo nerwicę, albo nie mogą spać, albo nie mogą wstać.... Czytam dalej.
  • Odpowiedz
W porownaniu do wielu innych z ktorymi sie spotykalem to i tak ona jest jak nieoszlifowany diament.


@mirko_anonim: podobnie. Mam dokładnie takie samo zdanie jak Twoje. Od lat szukam sensownej kobiety, ale przebieram w stosie igieł.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): Widocznie wciąż jesteś za mało przystojny i za mało ciekawy, jeśli nie masz okazji poznac normalnej ładnej dziewczyny

A orgazm to żadna sztuka, liczy się otoczka wokół łóżka, a tego już 90% facetów nie umie
Ja po samym opisie bym cię nie chciała i tylko udowadniasz że nie ma sensownych facetów na rynku matrymonialnym
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: @mirko_anonim: w pewnym momencie przyjąłem, że wspólnym mianownikiem wszystkich moich relacji jestem ja sam i być może działam wedle jakiegoś schematu trafiając na kobiety z kłopotami. Pracowałem nawet nad tym z terapeutą.

W rezultacie mam sito, którego nie przechodzi prawie żadna kandydatka w wieku 20-50 lat.

- poprawne, zdrowe, pełne szacunku i miłości relacje z rodzicami, zwłaszcza z ojcem. Odpada większość lasek. Dopuszczam "przepracowane" problemy na tym tle... co przepuszcza jakieś 5-10% maks. "Córeczka tatusia" to nie jest poprawne wychowanie...
- brak wskazań na zaburzenia z ciemniej triady. W wypadku pięknych kobiet najczęściej jest to narcyzm. Niemal wszystkie laski z instagrama, tindera, sm odpadają, chyba że pokazują tam nie swoje wdzięki, a to co robią,
  • Odpowiedz
Wiesz co opie, współczuję ten twojej różowej. Zjechałeś ja konkretnie, przekaż jest jeden. Ty młody bóg a ona pusta idiotka. Normalnie aż ci współczuję że takie cudo jak ty musi być z takim podczlowikiem. Tak nią gardzisz, że ja nie wiem jak z nią wytrzymujesz.
  • Odpowiedz
jak dziewczyna jest wysoka i ladna to ma ego wywalone w okolicach Jowisza. Jak jest bogata to jest zawsze nudna jak flaki z olejem bo wszystko od tatusia lub caly czas pracuje i nie ma czasu na nic innego. Jak jest ciekawa i prawdomowna to najczesciej jest 4/10


@mirko_anonim: Wow, odkryłeś wszechświat. Nie da się mieć wszystkiego i osobowość budowana jest przez to jakie doświadczenia cię spotykają od momentu początku dorastania aż do teraz. Szok, niedowierzanie. Jak nie można być pięknym, bogatym, mądrym, szczerym, mieć szacunek do pracy, nie mieć wysokiego mniemania o sobie. Co jeszcze? Trad wife? Uległość? Zainteresowanie mechaniką kwantową albo drugą wojną światową?

celuje w goscia takiego jak
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Opa kojarzę bo już nie raz pisał ale @zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba przecież on napisał jej plusy. Coś tam napisał że jest inteligentna, kochana i takie tam ale wpis był właśnie o tym jaka jest różnica. Z jednej strony więcej plusów, z drugiej więcej minusów i jakimś cudem to nie niebieski ma więcej minusów

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Do anonimowej OPki

jeśli nie masz okazji poznac normalnej ładnej dziewczyny


Nie, przeczytaj jeszcze raz. Sa normalne i ladne ale na tym sie konczy. Nie bedzie ona ani bogata ani ciekawa. Bedzie po rpostu "Normalna" i ladna ale to i tak ja bede musial wszystko takiej zapewnic.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @betonowa_klata nie zjechalem jej. Jest to anonimowe forum o anonimowej osobie. Dziewczyna ma bardzo duzo plusow, i bardzo ja lubie (to jeszcze nie jest etap milosci) a chcialem tylko pokazac ze jej minusy by przekreslily normalnego mirka w dwie sekundy.

@AnonimoweLwiatko "Nie da się mieć wszystkiego". Oczywiscie ze nie tylko JAKIMS CUDEM, ROZOWE WYMAGAJA IDEALU od gosci a same to tak nei bardzo. Wlasnie to chcialem ukazac.

Co jeszcze? Trad
  • Odpowiedz
I nie, nie jestem narcyzem

celuje w goscia takiego jak ja


+urojona lista twoich zalet/walorów wymaganych według Ciebie żeby mieć ładną ogarniętą dziewczynę

Mam dystans do siebie i mam w dupie co inni o mnie mysla
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko @betonowa_klata @mirko_anonim z tego co piszecie wychodzi jeszcze jedna sprawa.

Zauważanie jakichkolwiek wad w partnerce i wyłączenie zaślepienia czy oczarowania partnerką jest odbierane przez ludzi jako krytyka i wyraz złego układu klepek w głowie. Powiedz o pustej że jest pusta, o nieogarniętej że nieogarnięta - i natychmiast pojawia się furia, nie tylko ze strony kobiet, ale także innych facetów. "Jak śmiesz mieć wymagania śmieciu!". Facet, który nie myśli
  • Odpowiedz
@kosmita zgodziłabym się z Tobą gdyby OP podał zalety swojej partnerki a także i swoje własne wady. Uwazam że, ten post jest przekłamany bo op chce udowodnić jakąś tezę ale pomija niepasujące mu fakty.
  • Odpowiedz