Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja chadlitowa odpowiedz odnośnie A ja chciałam dać znać, że kobiety też często cierpią. Że plagą są oszustwa na portalach randkowych, zajęci mężczyźni udający wolnych, często miesiącami prowadzący podwójne życie, agresywny, złodzieje, naciągacze, ruchacze z wenerami

Niektórzy mnie juz tutaj kojarza bo pisałem niejednokrotnie o moim super zyciu ale widze ze jednak kobiety sa w czwartej gęstości. Jak przeczytalem ten wpis to pomyslalem ze nie chce mi sie strzępić ryja po raz enty do #rozowepaski ale niech bedzie.

To ze dajecie sie wciągnąć w zagrywki facetow to tylko i wylacznie Wasza wina. Kazdy normalny robie due diligence i sprawdza partnera. Myslicie ze Wy nie klamiecie? Przeciez klamiecie jak leci "A nie chce miec dzieci" a po dwoch miesiacach "A moze?". "Jestem taka niedoswiadczona" a pozniej bodycount +30. Spotkalem sie z wieloma dziewczynami na randkach i wiecie co? Nie spotkalem ANI JEDNEJ Dziewczyny ktora bylaby ladna ORAZ bogata ORAZ normalna ORAZ ciekawa ORAZ prawdomowna. To tak jak w tym memie ze masz 2 zlote a kazda cecha pozytywna kosztuje 10 zeta.

Zawsze jak dziewczyna jest wysoka i ladna to ma ego wywalone w okolicach Jowisza. Jak jest bogata to jest zawsze nudna jak flaki z olejem bo wszystko od tatusia lub caly czas pracuje i nie ma czasu na nic innego. Jak jest ciekawa i prawdomowna to najczesciej jest 4/10 i cos nie tak z glowa a i tak celuje w goscia takiego jak ja. A i tak KAZDA z WAS ma SETKI gosci na wyciagniecie reki, brzydkich, przystojnych, wysokich, nudnych, grubych, nerdow, prawnikow, lekarzy, robotnikow. Kogo tylko sobie zarzyczycie to nawet 3/10 moze miec jakiegos goscia.

Przyklad moja dziewczyna. Jest ciekawie ladna, szczupla i wysoka, jest kochana, jest inteligentna i ma cel w zyciu. Ale:
- ma problemy psychiczne i bierze jakies antydepresanty
- Z jednej strony ego super wysoko a z drugiej ma stany lekowe i depresje ze jest brzydka
- spedza 12h w pracy. Nie ma zadnych pasji poza praca, podrozami, netflix i restauracjami
- nie potrafi sprzatac, nie potrafi gotowac (w lodowce smirnoff ice tylko)
- nie ma mieszkania i ma zdecydowanie mniej pieniedzy
- Nie potrafi o niczym rozmawiac. Myslalem ze sobie jaja robi jak sie mnie spytala w ktorym roku skonczyla sie DWS.
- Rodzice specyficzni. Ojciec na tirze jezdzi i zdradza matke
- zdecydowanie za duzo pije i za duzo imprezuje.
- Typ YOLO bez przemyslania konsekwencji.
W porownaniu do wielu innych z ktorymi sie spotykalem to i tak ona jest jak nieoszlifowany diament.

A teraz pokaze Wam jak to wyglada z mojej perspektywy zeby miec jakakolwiek szanse na ladna, normalna i ogarnieta dziewczyne.
- przystojny ( nie raz slyszalem "Fuck, you are so hot")
- wysoki (190+ tutaj)
- bogaty (1M zainwestowane i dwie nieruchomosci)
- wysportowany (Bmi 21, 15%bf ale mam boczki czy cycki)
- pewny siebie (i to jak)
- zabawny (check ale jestem za malo)
- posiadac znajomych ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) siedze z Wami tutaj wykopki wiec nie mam)
- zadbany (perfumy, depilacja, koszule)
- ogarniety zyciowo (praca, sidehustle, pracuje moze 2h dziennie a tak to sie obijam)
- posiadac pasje/hobby i opowiadac o tym z wypiekami na twarzy (Cokolwiek dziala, wiem bo sam gadam o wh40k, historii, grach, sportach, geopolityce)
- Wolontariat (schronisko dla zwierzat)
- Miec dobrych rodzicow (check)
- Byc empatyczny ale stanowczy (check)
- Byc pozytywny (nie do konca bo ukrywam swoje czarne mysli)
- Podrozowac po swiecie (check)
- Musi potrafic gotowac, musi potrafic sprzatac. (check, gotuje wszystko)
- Malo pracowac (check)
- byc gentlemenem (check, odsuwanie krzesel, puszczanie przodem, ogarnianie)
- prawic komplementy i nie byc egoista (check)
- Byc dobry w lozku (check, dziewczyna miala tak potezny orgazm w ten weekend ze nie wiedziala co sie dzieje. Byl zdecydowanie za mocny)
- Placic na pierwszych randkach (check)
- miec plan na zycie (check - FIRE i podroze i rodzina)
- I jestem normalny czyli nie zdradzam, nie ogladam sie za innymi i chce slubu.

Zeby nie bylo ze zmyslam to pare tekstow ktore uslyszalem od kolezanek i od swojej dziewczyny w tym roku "Jestes za bardzo imponujacy i kobiety boja sie do Ciebie podchodzic i zagadac". "Na pierwszej randce jak Ciebie zobaczylam to zobaczylam ze jestes o wiele przystojniejszy niz na zdjeciach". "Zapewne dostales te prace bo spodobales sie szefowej". "Dziewczyny do Ciebie pisza jako pierwsze na tinderze?". "Zapewne niektore boja sie ze jestes fejkiem". "Nie sadzilam ze jestes tak normalny i ogarniety jak na swoj wyglad". "Jak wyszedles z imprezy to inne dziewczyny od razu smutne ze tak szybko poszedles"

I teraz powiedzcie mi drogie rozowe? KTO TUTAJ GRA NA EASY MODE?!?!?!?! Wiec nie #!$%@?*e mi tutaj ze macie trudno bo mozecie naprawde nic nie robic a znajdziecie sobie chlopa. To ze dajecie sie omamic bicepsami i klata faceta to juz Wasza wina.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #wygryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36
gdyby OP podał zalety swojej partnerki


@betonowa_klata: podał:

Jest ciekawie ladna, szczupla i wysoka, jest kochana, jest inteligentna i ma cel w zyciu.


Nie podał swoich wad. Co jeszcze nie dowodzi że "post jest przekłamany bo op chce udowodnić jakąś tezę ale pomija niepasujące mu fakty". Na razie potwierdziłaś to, co napisałem wyżej - facet kręci nosem, więc musi mieć jakieś wady i jego wina. To jest strategia większości kobiet. Każda
Zauważanie jakichkolwiek wad w partnerce i wyłączenie zaślepienia czy oczarowania partnerką jest odbierane przez ludzi jako krytyka


@kosmita:

Jest ciekawie ladna, szczupla i wysoka, jest kochana, jest inteligentna i ma cel w zyciu


To jest lista jej zalet. Podsumowując: ładnie wygląda, stara się i pokazuje, że jej na mnie zależy, nie jest głupia i coś robi w wolnym czasie/do czegoś dąży.

Z czego to co napisał OP też się wyklucza

ma
@mirko_anonim: Jak korzystałam przez jakiś czas z badoo to w zasadzie od razu odrzucałam profile bez żadnego opisu o sobie- piszę o tych co mnie polubili, albo ja sama przeglądałam. Bardzo ciężko znaleźć profil faceta który napisze o sobie parę sensownych zdań. Też trzeba od razu pytać o stan związkowy faceta, który pierwszy pisze (bo czasami ma zaznaczone że jest "wolny" ale to dla zmyłki).
Gość ma #!$%@? ego i uważa, że jego partnerka nie zasługuje na takiego super faceta/jest gorsza od niego/on zasługuje na kogoś lepszego i stąd ten cały post.


@AnonimoweLwiatko: wyłączając że jest dla niego atrakcyjna fizycznie, to balangująca typiara z zaburzeniami emocjonalnymi i deficytami umiejętności życiowych. Tak, uważam że gość przy tym co o sobie napisał zasługuje na kogoś lepszego. Problem w tym, że sensownych kandydatek jak na lekarstwo.

Odwracasz kota ogonem
Odwracasz kota ogonem i robisz z kobiety ofiarę, co już wyżej ktoś zauważył. Nie ma problemu.


@kosmita: Gdzie? Ja tylko krytykuje hipokryzję OPa i dzielę się swoimi obserwacjami na podstawie tego co napisał. Nigdzie nie napisałem, że jego partnerka jest super, że coś jest jego winą etc.
✨️ Autor wpisu (OP): @AnonimoweLwiatko i @kosmita tez chcialbym Wam zyczyc milej niedzieli ale nie daliscie mi sie wypowiedziec!

Jak Wam tak bardzo zalezy @betonowa_klata @zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba @WpiszSwojLogin @AnonimoweLwiatko jak Wam tak bardzo zalezy na MOICH wadach to prosze bardzo:
- za bardzo leniwy (za malo pracuje, za malo cwicze, za malo sie doszkalam, czasami odkladam cos w czasie bo nie chce)
- nudza mnie ludzie i ich tematy (nie chce mi
Anonim (nie OP): Oj, tak, tak, i jeszcze:

„Jestem taki dominujący ekspert BDSM” a co do czego przychodzi to co najwyżej potrafi krzyczeć jak goryl i skończyć po 5 minutach, lol.

Albo „tak, tak, naprawdę jestem uległy w BDSM” a potem się okazuje, że chłop ma jeden fetysz do którego chce zrobić sobie dobrze i to tyle z jego zainteresowania tematyką.

Tak samo cała masa tychże ekspertów miłosnych co to wszystko
✨️ Autor wpisu (OP): @Anonim (nie OP) hahaha chcesz cos wiecej opowiedziec o swoich przygodach bo widze ze trafiasz na niezlych facetow:

umówić to nagle się okazuje, że z mamą mieszkają, hotel nawet na pół się złożyć

jak im wyprasujesz gacie jak mamusia

piwny brzuch, i zdjęcia siuraka nieogolonego

no wieś, dyskrecja, na moim stanowisku…


Na niezle kwiatki trafialas ale to ze Ty na takich trafialas nie oznacza ze tacy sa