Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wciąż nie pozbierałem się po rozstaniu z ex. Planowałem z nią wspólne życie, mieszkaliśmy razem. Niestety, przechodziłem wówczas przez bardzo silny kryzys psychiczny - najpierw straciłem dwie bliskie mi osoby w rodzinie, potem dowiedziałem się o swoich problemach ze zdrowiem (predyspozycje do choroby nowotworowej, na szczęście ostatnie badania pokazują, że jednak będzie okej). Niestety, nie czułem wsparcia od byłej, a przecież wszystko to, robiłem dla niej. Słyszałem tylko słowa wsparcia, ale bez jakichkolwiek czynów. W końcu, przez moje #!$%@? zachowanie i przez to, że zaczęło mi #!$%@?ć, zerwała ze mną. Po jakimś czasie zacząłem nowe życie - przeprowadziłem się do innego mieszkania, zerwałem kontakt z dawnymi znajomymi, wszedłem w nowy związek, zacząłem pracę w biurze i dołączyłem do wielu organizacji społecznych. Stałem się osobą nieco bardziej publiczną, do tego działalność polityczna, no i świetny zawód po studiach. Kochająca rodzina, dobre zarobki, wyrozumiała dziewczyna, znajomi, z czego większość do kobiety…Wszystko to mam. A myślami wciąż wolałbym być tym bieda-studentem który siedząc na uczelnianym korytarzu poznał miłość swojego życia. Chodziłem na terapie, która gówno dała zresztą. Coraz częściej miewam myśli samobójcze. Gdyby nie ludzie wokół i praca, leżałbym w łóżku i pił. Chcę umrzeć, a nawet tego nie potrafię zrobić dobrze.

#depresja #samobojstwo #zwiazki #psychologia #smierc #smutek
#rozstanie #terapia #pomocy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5