Wpis z mikrobloga

@salvador5000 Spoko - ja tak miałem jak tankowałem na stacji samoobsługowa moya. Zatankowałem i za kilka dni zwrot z tankowania xD
To było z 9 miesięcy temu i jeszcze nie dostałem pisma od sądu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 0
@Nemayu ja zrobiłem zakupy 18.11. Zapłaciłem kartą. Wszystko przebiegło normalnie, jak zazwyczaj.
24.11 na konto: zwrot nierozliczonej transakcji. I teraz mam zagwostke bo zakupy dawno zkonsumowane ;).
Ja podejrzewam, że obciążą mi konto tą samą kwotą bo ewidentnie jakieś błędy. Boję się, że to za 39 lat się upomną oczywiście z odsetkami ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mam to samo z transakcją z kaufa z dnia 18.11.2023. Z tego co rozmawiałem i czytam to nie tylko ja. Pewnie jakiś błąd w systemie. Spodziewam sie, że za kilka dni pieniądze znowu zostaną pobrane.
@salvador5000: poczekaj jeszcze tydzień. Ja mam trochę świra i spisuję swoje wszystkie wydatki w Excelu i też kilka razy tak było, potem środki normalnie wracały. A czasem z dupy znikało wszystko i się pojawiało jako transakcja wykonana 5 dni później. A jeśli się nie pojawi to ja bym pisała maila do banku, bo jednak rozwiązać bym chciała, ale wolałabym nie ryzykować ze jak pójdę to sklepu to będę tam godzinę siedzieć