Wpis z mikrobloga

jak można lubić beze? XDXDXD
Przecież to się ciężko robi a smakuje jak gówno gdzie wymieszany jest cukier z gipsem w proporcji 1:1 w wiaderku po zaprawie XDXD
A jak tylko przyjadę gdzieś w gości, na przykład do rodziny mojej lub kobiety, to patrzą się na mnie jak na jakiegoś pomyleńca kiedy mówię że nie lubię bezy. No bo jak to tak można w polsce nie lubić bezy bo grażynka z bożenką tyle się napracowały XDXD
#niepopularnaopinia #gotujzwykopem #gownowpis
murzynekkk - jak można lubić beze? XDXDXD
Przecież to się ciężko robi a smakuje jak g...

źródło: IMG_7419

Pobierz
  • 15
jesteś biedakiem który jedyne co jadł to bezę z supermarketu i teraz mówi, że "jak to można jeść!". Idź jeszcze kurva kup sushi w biedronce i powiedz, że "EEEE PRZEREKLAMOWANE TO SUSHI" albo Kustosza i "beka z tych co lubią piwo XD"

Dobrze zrobiona beza jest mięciutka, kremowa i ma posmak toffi. Idź do bezowni jakiejś i kup normalne ciasto. Ale do bezowni a nie do działu cukierniczego w Mokpolu.
To co wrzuciłeś to jest shit, ale taka mini beza o średnicy ok 12cm czy w formie tortu z pianką w środku, bita śmietana i owocami, to niebo w gębie.
@FOTEL trudno się nie zgodzić. Identycznie jak w przypadku wina: - kup jakieś dobre winko na wieczór. Jakie? A nie wiem, może Carlo rossi morelowe xD no i dyskutuj z takimi ludźmi. Większość nie ma zielonego pojęcia o smakach, jakich aromatów oczekiwać w daniach i napojach. Jedyne co w życiu jedli to jakieś tłuste schabowe i sernik z wiaderka we wsi u matki i o ile nic do nich nie mam to