Wpis z mikrobloga

Ehhh mirki doradźcie, nie wiem co robic, wybrac. A więc tak jestem spawaczem, przez 4lata pracowalem na emigracji, moje zarobki sięgały 4000€ netto przy 8h pracy.Aktualnie pracuje w Polsce za 6.5k zł. Cały czas chodzi mi po głowie, że w Polsce to się nie ustawie, popracowałbym jeszcze na emigracji, byłoby mnie stać na kupno jakiegoś domu, motorowki, fajnych wakacji. Znowu na tej emigracji bylem caly czas sam, ciezko mi bylo znaleźć normalnych, wesolych ludzi. Tutaj w Polsce zaczalem chodzic na boks, silownie, basen, lekcje gitary. Do tego poznalem fajną dziewczynę. Ogolnie praca tu jak na emigracji jest lekka, wiekszosc czasu uzywam sobie telefonu, pije kawe. Jak mysliscie co wybrac? Na Emigracji bylem w stanie zaoszczedzic 40000k € luźno rocznie, lecz znowu miałem tam mysli, ze zycie mi #!$%@?... Ani tu ani tam nie jest pięknie. Zyc w Polsce czy ustawiac sie za granią?#pracbaza #emigracja #pytanie #praca #polska #holandia #anglia #uk #niemcy #niebieskipasek
  • 31
  • Odpowiedz
@MlodySayten: #!$%@? jak bym słuchał znajomego z pracy. Wieczna jęczy dupa ze tak źle słabo i niedobrze. Nowa E klasa zła bo w sumie za duża. Motorówka w sumie do dupy bo silnik to więcej problemów, a domek fajny ale zły bo dużo sprzątania w nim.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy masz do czynienia z człowiekiem, który nie umie czerpać przyjemności nawet z prostych rzeczy. Ma pieniędze, kupuje i dalej nie ma z tego przyjemności. Nie wróżę tego dobrze w przyszłości
  • Odpowiedz
@MlodySayten mi dzisiaj mijają 4 lata na emigracji. Zleciało to nawet nie wiem kiedy, wcześniej jak się jeździło sezonowo i wracało to było lepiej. W Polsce znowu trudny start, jeżeli decyduję się na powrót, a za młodym się już nie jest. Z drugiej strony, w Polsce człowiek miał mniej pieniędzy, ale jakiś taki szczęśliwszy był. Może zobacz jak wasza relacja się rozwinie, jak dziewczyna będzie na tak żeby wyjechać, to spróbujcie.
  • Odpowiedz
@MlodySayten: Ja ten sam problem mam, w PL ciężko wyżyć ale za to w NL myślę tylko o tym jak wrócić do Polski. Niby wszystko tu jest ok ale nigdy się nie czuję tu u siebie.
  • Odpowiedz
4K € netto spawacz- chyba na międzynarodowej stacji kosmicznej ????


@appmstt: Koledze się po prostu zapomniało dodać, że na platformach wiertniczych. 100m pod wodą xD
  • Odpowiedz
@rembtoja: @MlodySayten: wuja prawda jedz i tyle, laska ci sie po jakims czasie zacznie nudzić i zaczniesz gadać ze jic nie masz, a tak dwa lata odpalony tinder to i zarobisz na dom, auto z salony to i poćwiczysz na tinderze
  • Odpowiedz