Wpis z mikrobloga

@Hariel: Nie. Ale mam znajomą, która się z tym boryka i wcale nie jest osobą, która ma problemy z wagą. Nie pali papierosów a alkohol pije 2 razy do roku.

Pewnie, że potrzeba pracy bo nic się samo nie zrobi. p0lusy z kolei nawet do lekarza nie pójdą bo po co się zdiagnozować, z wami zawsze wszystko jest ok :)))

A kto mówi o żeniaczce i zapładnianiu? Nie każda kobieta chce
@WyzwolonaPodrozniczka znajoma brala tabletki yaz?

Dlatego dla mnie p0lusy I p0lki sa siebie warci, dobrze ze nie beda sie rozmnazac.

Sama mowilas o spotkaniu tureckiego ksiecia I rozmnazaniu sie. Czy chodzilo ci o byciu samotna matka? Najlepiej spelnia sie człowiek seksualnie z żona/mezem.
@Mamaboss: Właśnie dokładnie jest tak jak piszesz. Mam znajome pary równolatków i koło czterdziestki wygladają często jak tatuś z córką. Prawda jest taka, że kobiety dużo bardziej o siebie dbają, kosmetyki, fajne ciuchy, pilates, a to z czasem wychodzi. U facetów z kolei mamy w Polsce silny gen łysienia, a zakola potrafią postarzyć o 20 lat nawet przystojnego gościa. Dodatowo piwo i golonka, bo "facet musi zjeść", żadnego kremu do twarzy,
@WyzwolonaPodrozniczka: badania mówią co innego, im więcej partnerów tym mniejsza szansa na stabilny związek, a co do wyglądu polek to znam kilka po trzydziestce przykład jednej, lat 35 na zdjęciach na tinderze laska 9/10, a w rzeczywistości połowa z tego. Taka typowa przeciętna. Na zdjęciach figura prawie idealna ,a real cycki już obwisłe , nogi nie grube, ale z nadmiarem cellulitu. I inne to samo , bo Tindera mają. Dwie z