Wpis z mikrobloga

Najlepszym dowodem na to, że protest na granicy jest słuszny, jest reakcja pokemonów spod tagu Ukraina.
@BayzedMan który naszych rolników wyzywał od darmozjadów, a później bronił ukraińskich oligarchów, teraz atakuje naszych przewoźników. Albo taki @JPRW który wyzywał wielokrotnie ludzi, że mają multikonta, po czym sam pod moim wpisem przez przypadek odpowiedział z innego konta, czyli turbo hipokryta. Tak więc ja nie mam żadnych wątpliwości, że protest jest słuszny i trzymam kciuki za protestujących i kibicuje im z całego serca. I mam tylko nadzieje, że protest rozszerzy się na inne branże. Co ciekawe wypowiedzi tych pokemonów przypominają wypowiedzi Ukraińców z np twittera. Dlaczego pewna grupa użytkowników na tym portalu bardziej dba o ukraińskie interesy niż o polskie? Im się coś pomyliło czy po prostu dbają o swój dom, czyli Ukrainę? Dlaczego @JPRW nie dostał bana za multikonto, do którego posiadania sam się przyznał? Czy moderacja przymyka oko na działania pewnej grupy użytkowników? Nie wiem, choć się domyślam.
#konfederacja #neuropa #polityka #ukraina #propaganda #transport #gospodarka #kierowcy
  • 2