Wpis z mikrobloga

Dla mnie fakt, że grubas zostawił Magdę to jest jakaś abstrakcja. Przecież to jak ona była wpatrzona w niego mimo jego otyłości, nieatrakcyjnej twarzy, ogólnego niechlujstwa, braku hajsu i vibe'u nayebanego wujka Heńka na weselu to jest kompletny kosmos, jakby w totolotka wygrał. Laska 3 levele wyżej od niego.

Ona kończy magisterkę i praca biurowa, on jeździ jakimś małym klekotem za 5k i sprzedaje żelazka, czy inne odkurzacze.

I to on ją zostawił?

Przecież tu się nic nie zgadza.

Mózg na ścianie. Jakiś błąd w matrixie. Wypyerdolenie blackpillu do góry nogami.

#slubodpierwszegowejrzenia #blackpill
LezliNilsen - Dla mnie fakt, że grubas zostawił Magdę to jest jakaś abstrakcja. Przec...

źródło: magdakrzysiek

Pobierz
  • 52
nie bierzesz pod uwagę opcji ze się dogadali jak ludzie i rozstali.

W przyrodzie takie coś praktycznie nie występuje. Zawsze jedna ze stron jest prowodyrem, a druga co najwyżej może zacisnąć zęby i powiedzieć "tak, masz rację, nie powinniśmy być razem". Stąd się biorą te wszystkie "razem tego chcieliśmy". Nie. Zawsze jest tak, że jedna strona chce bardziej, a druga co najwyżej się dostosowuje zachowując przy tym twarz.

Cukrzyś o tym napisał
Ale jesteś wczuty xD Pamiętaj że to tylko media. Na twoim miejscu bym uważał z takimi osądami bo widzisz to, co ktoś Ci chciał pokazać i chyba o tym zapominasz.


@FoorX: generalnie też masz rację. Odpowiednim montażem można skutecznie spowodować zamierzony efekt w jedną, albo drugą stronę... jeśli chodzi o kontekst zachowań ofc.
@LezliNilsen: też jestem tym zdziwiona, ale po prostu życie to nie blackpill. znam wiele przypadków, gdzie moje znajome szalały za jakimiś paskudami kompletnie "poniżej swojej ligi" (powiedzmy, że różnica porównywalna jak z Magdą i Cukrzysiem), wykopki w życiu nie uwierzą, że tacy goście mogą się podobać - a jednak to ci faceci dawali kosza laskom 6/10 i wyżej. największym hitem z otoczenia jest dla mnie koleś, który odrzucił taką babkę, a
Wczoraj czytałem art. o Zamachowskim. Podobny przypadek. Wiadomo wielki aktor. Ale ten typ nie wygląda, a poderwał 4 babkę na ślub. Każda przy nim, nie wiem jak ta 1-sza, ale 2,3 i 4 to podobny przypadek jak Krzysia, facet wyglądający poniżej średniej i babka nie z jego pułapu. Jak ktoś będzie bronił, że to co innego, to dodam, że Zamachowski miał mega duże alimenty, na żonę nr 2 i dzieci, co pomagała
  • 0
@Sylwiusz89 znam case, gdzie baba wzięła pod swój dach dosłownie gołodupca z ubytkami po zębach. Zasponsorowała mu nowe kły, pomogła finansowo w rozkręceniu biznesu i ten ją zostawił jak już się odkuł. On przy niej wyglądał jak ogryzek, strzęp mężczyzny. Ale tu też zupełnie inna półka wiekowa była.
Już któryś raz widzę Twój kontent o tym programie i aż mnie kusi żeby go obejrzeć. Jak takie osobniki znajdują jakiekolwiek kobiety jak picrel?


@BlackpillRAW: to powiem Ci tak. to jest OSTATNI w pełni prawdziwy, NIE-reżyserowany program w telewizji z prawdziwymi ludźmi przedstawiający prawdziwy ślub i wesele.

Dla ludzi interesujących się relacjami międzyludzkimi od strony nazwijmy to technicznej? Analitycznej? Badawczej? to jest prawdziwa KOPALNIA wiedzy i materiału badawczego.

To jest jeden
@LezliNilsen: Kiedy zobaczyłem, jak na totalnej wyjebce jara szluga w aucie, stwierdziłem, że w istocie musi być z niej niezłe ziółko i z tego związku nic nie będzie. I nie uwierzę, że to on ja rzucił. Mowy nie ma, to tak nie działa :)
@LezliNilsen: Związek tych dwojga nie utrzymał się. To się zdarza. Mówi się trudno. Sądzę, że nie żałują udziału w eksperymencie. Zebrali nowe doświadczenia. Przeżyli też z sobą kilka namiętnych chwil. Po tym jak namiętnie całowali się na ławce, na pewno nie skończyło się tylko na neckingu gdy byli w mieszkaniu już tylko we dwoje. Przed eksperymentem oni od długiego czasu byli singlami. Krzysiek już od 6 lat był sam. Oboje potrzebowali