Wpis z mikrobloga

Dla mnie fakt, że grubas zostawił Magdę to jest jakaś abstrakcja. Przecież to jak ona była wpatrzona w niego mimo jego otyłości, nieatrakcyjnej twarzy, ogólnego niechlujstwa, braku hajsu i vibe'u nayebanego wujka Heńka na weselu to jest kompletny kosmos, jakby w totolotka wygrał. Laska 3 levele wyżej od niego.

Ona kończy magisterkę i praca biurowa, on jeździ jakimś małym klekotem za 5k i sprzedaje żelazka, czy inne odkurzacze.

I to on ją zostawił?

Przecież tu się nic nie zgadza.

Mózg na ścianie. Jakiś błąd w matrixie. Wypyerdolenie blackpillu do góry nogami.

#slubodpierwszegowejrzenia #blackpill
LezliNilsen - Dla mnie fakt, że grubas zostawił Magdę to jest jakaś abstrakcja. Przec...

źródło: magdakrzysiek

Pobierz
  • 52
@Pan_Slon: nie była toksyczna. Wystarczyło oglądać program i mieć elementarną wiedzę o ludziach ich zachowaniach. Mi wystarczy kilkanaście - kilkadziesiąt minut z kobietą (czasem krócej) żeby ją rozgryźć i wiedzieć jaki typ osobowości prezentuje. W tym przypadku miałem kilka godzin materiału badawczego. Ostatnie co bym o niej powiedział to, że jest toksyczna także nie szukajmy na siłę chvja w dupie.
@LezliNilsen: mi sie wydaje tez troche ze jej problemem byla zbyt duza analiza w glowie jakis sytuacji czy zachowan Cukrzysia, ale jednak Cukrzys jakimis swoimi zachowaniami mogl ja po prostu zrazic, pewnie pierwsza czerwona lampka jej sie zaswiecila ze kocha kobiety xd. Moze zaczela to baczniej obserwowac i wyszlo szydlo z worka. Jednak mozemy tylko sie domyslac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie masz zadnego dowodu na to ze on ją zostawił.


Mam. Osoba dotknięta tym, że zostawiła ją druga strona ostatnie co zrobi to poinformuje o tym fakcie na social mediach. To ta
"zostawiająca" strona zawsze informuje.

Fakt ze cukrzyś 3 levele niżej ale czy ta Magda była taka nieskazitelna?

Nikt tak nigdzie nie napisał, to już twoja nadinterpretacja.

Uwalić się na kanapę i przykryć kocem. #!$%@? się ze chłop gotuje i stara