Wpis z mikrobloga

Dla mnie fakt, że grubas zostawił Magdę to jest jakaś abstrakcja. Przecież to jak ona była wpatrzona w niego mimo jego otyłości, nieatrakcyjnej twarzy, ogólnego niechlujstwa, braku hajsu i vibe'u nayebanego wujka Heńka na weselu to jest kompletny kosmos, jakby w totolotka wygrał. Laska 3 levele wyżej od niego.

Ona kończy magisterkę i praca biurowa, on jeździ jakimś małym klekotem za 5k i sprzedaje żelazka, czy inne odkurzacze.

I to on ją zostawił?

Przecież tu się nic nie zgadza.

Mózg na ścianie. Jakiś błąd w matrixie. Wypyerdolenie blackpillu do góry nogami.

#slubodpierwszegowejrzenia #blackpill
LezliNilsen - Dla mnie fakt, że grubas zostawił Magdę to jest jakaś abstrakcja. Przec...

źródło: magdakrzysiek

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciejdal: Krzysiek jest po prostu słabym kierowcą. Rozumiem go, za kółkiem zachowuję się tak samo, dlatego nie jeżdżę zbyt często, a co dopiero mówić o uczeniu innych jazdy.
  • Odpowiedz
  • 0
Co wy z tym wzrostem, to jest aż tak ważne? ()


@matkawielebna: to tylko sfrustrowane wykopki. Dla nich wszystko jest ważne za co mogą zrzucić swoją nieudolność w budowaniu relacji międzyludzkich. Jak nie wzrost to kości policzkowe o 2mm za mało wysunięte.
  • Odpowiedz
Problemy z autem i zajeżdżanie drogi wnerwia jakieś 99% ludzi. Serio oni wszyscy są nienormalni? Chyba nieco przesadzasz.


@maciejdal: ale 90% z tych 99% ludzi by się na luzie opanowało wiedząc, że ma kamerę wycelowaną w ryj. Generalnie zasada jest taka, że jak widzisz u kogoś w takim programie zachowania, nad którymi nie panuje (a powinien), to można się spodziewać, że poza kamerami jest kilka razy gorzej.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: To prawda. Ja oglądam i widzę jak dłoni czemu jedni wchodzą w związki jak w masło a inni są samotni jak psy w schronisku . Widzę że jest coś takiego jak chemia i to że jest ważniejsza dla panow. Widać tez jak naprawdę mieszkają i żyją Polacy. Jakie są ich mieszkania i jak bardzo są samotni. Niestety od jakiegoś czasu kolejni uczestnicy nie idą po męża czy żonę tylko
  • Odpowiedz