Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć Mirki
Poszukuję jakiejś lekkiej pracy. Mam 36 lat. Moje główne źródło zarobku to inwestycje (nieruchomosci, akcje, obligacje itp.)
Nie interesują mnie zarobki, szukam czegoś abym mógł porozmawiać trochę w luźnej atmosferze. Towarzystwo mieszane byloby najlepsze. Ogólnie to doskwiera mi trochę samotność, siedzenie w domu w tym nie pomaga. Fajnie jakby się dało znaleźć coś na pół etatu. Oczywiście praca fizyczna odpada. Jakimś ciekawym wolontariatem też bym nie pogardził.
Myślałem o pracy na wysepkach, czy ochronie. Ale dużo negatywnych opinii słyszałem na ten temat,no i chyba nie ten wiek.
Jestem ciekawy waszych pomysłów.

#praca #kariera #samotnosc #hobby #pracbaza #neet #przegryw #wolontariat



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim może praca na uczelni w jakimś biurze do obsługi studentów z wymian? Albo ogólniej w jakieś organizacji tego typu.
Z innych pomysłów - nieoblegana lokalna kawiarnia, recepcja (tylko tu trzeba dobrze trafić).
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: otworzenie własnej firmy i zatrudnianie ludzi też jest jakąś alternatywą - tyle że trzeba też dbać by była dochodowa, inaczej to byłaby strata ;)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jakis sklep w galerii. Tylko nie oblegany za bardzo żeby móc pogadac ze wspolpracownikami. Albo w galerii na zadupiu gdzie nikt nie jeździ. W sieciowkach czesto zatrudniają na pół etatu
  • Odpowiedz