Wpis z mikrobloga

Agnieszka Kłopotek wpadła w kłopotki.

1. Dostajesz szansę jedną na milion, żeby prowadzić obrady sejmu.
2. Jesteś z siebie dumna, szczęśliwa, hihihi "to mój debiut".
3. Zesraj się z powodu różnic poglądowych z ludźmi przy mównicy i wtrącaj swoje mądrości: "Nie podziękuję panu posłowi za tę wypowiedź", "Panie pośle ja akurat mieszkam bliżej Oświęcimia niż Pan, więc wiem lepiej czego chcą Oświęcimianie", "Panie pośle proszę się doszkolić w tym czym jest oświadczenie zanim kolejny raz je pan wygłosi".
4. Zostań przywołana do porządku przez pracownika sejmu.
5. Profit?

Zostaniesz zapamiętana jako Demo-Witek, demo, bo raczej już nie zasiądziesz w tym fotelu. Twój "debiut" skończy się tak samo szybko jak się zaczął.

Dlaczego mam ból dupy? Bynajmniej nie dlatego, że zgadzam się z posłami, z którymi ta kobieta się nie zgadza. Boli mnie fakt, że takie osoby wpływają negatywnie na wygląd opozycji. Cudowna pożywka dla #tvpis. Hołownia stara się jakoś dźwignąć obraz nowego normalnego marszałka sejmu, rano nawet jego zastępca Piotr Zgorzelski też całkiem dobrze, ale na koniec musi przyjść kobieta z wściekłością macicy.

#sejm #polityka
Redicle - Agnieszka Kłopotek wpadła w kłopotki.

1. Dostajesz szansę jedną na milion,...

źródło: Screenshot 2023-11-22 at 16.25.39

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Redicle: Też mnie to denerwowało i na bank zostanie to wykorzystane przez tvpis.

Tak samo jak #!$%@? posłów opozycji o braku szacunku ze strony posłów pis którzy opuścili salę gdzie po stronie opozycji też było praktycznie pusto.
  • Odpowiedz
@josedra52: rel a jak będzie jakiś gówno projekt inny obywatelski którego akurat KO nie popiera jak ten syf konfederacji o gender to nie będzie ich i wtedy prawa strona będzie mówić o nie ma ich nie słuchają obywateli i tak to się kręci
  • Odpowiedz
@essalysolu: Za to poseł Braun nadaje się na posła. Może #!$%@?ć że in vitro to Auschwitz i inne odklejki i Broń boże, żeby ktoś to skomentował, bo ładnie i kwieciście mówi.
  • Odpowiedz
@CudMalina: nie poweidzial ze in vitro to auschwitz, wrecz przeciwnie, powiedzial ze selekcja NIE JEST dokonywana na rampie auchwitz, ale w szkielku, ale ty sobie reszte dopowiedziales xD Nic co powiedzial nie jest niezgodne z prawda O widze kolejna rozemocjonowana rozowa, co by wylaczala mikrofon bo sie jej styki przegrzaly xD Nawet jesli jakis posel nawolywalby do nazimu to powinno sie mu dac wypowiedziec w pelni, choby sprobowac zrozumie coc mial
  • Odpowiedz