Wpis z mikrobloga

Agnieszka Kłopotek wpadła w kłopotki.

1. Dostajesz szansę jedną na milion, żeby prowadzić obrady sejmu.
2. Jesteś z siebie dumna, szczęśliwa, hihihi "to mój debiut".
3. Zesraj się z powodu różnic poglądowych z ludźmi przy mównicy i wtrącaj swoje mądrości: "Nie podziękuję panu posłowi za tę wypowiedź", "Panie pośle ja akurat mieszkam bliżej Oświęcimia niż Pan, więc wiem lepiej czego chcą Oświęcimianie", "Panie pośle proszę się doszkolić w tym czym jest oświadczenie zanim kolejny raz je pan wygłosi".
4. Zostań przywołana do porządku przez pracownika sejmu.
5. Profit?

Zostaniesz zapamiętana jako Demo-Witek, demo, bo raczej już nie zasiądziesz w tym fotelu. Twój "debiut" skończy się tak samo szybko jak się zaczął.

Dlaczego mam ból dupy? Bynajmniej nie dlatego, że zgadzam się z posłami, z którymi ta kobieta się nie zgadza. Boli mnie fakt, że takie osoby wpływają negatywnie na wygląd opozycji. Cudowna pożywka dla #tvpis. Hołownia stara się jakoś dźwignąć obraz nowego normalnego marszałka sejmu, rano nawet jego zastępca Piotr Zgorzelski też całkiem dobrze, ale na koniec musi przyjść kobieta z wściekłością macicy.

#sejm #polityka
Pobierz Redicle - Agnieszka Kłopotek wpadła w kłopotki.

1. Dostajesz szansę jedną na milion,...
źródło: Screenshot 2023-11-22 at 16.25.39
  • 56
@essalysolu: Akurat do nazizmu to nie można nawoływać.

Zawsze mnie zastanawia ten zarzut, że kobiety są rozemocjonowane. No szok, ludzie mają emocje i ich nie kryją! Wiesz że to nie jest nic strasznego? Ludzie ogólnie kierują się w życiu emocjami. Może jakby faceci dali sobie na to przyzwolenie to by mieli lepsze zdrowie psychiczne?

A co pani marszałek zrobiła Braunowi? Wyłączyła mu mikrofon czy tylko nie podziękowała za wypowiedź?
@CudMalina: No nie mozna, wiec jesli nawolywal to skieruj zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa do prokuratury, ale nie wylaczaj mikrofonu i nie recenzuj wypowiedzi, daj sie wypowiedziec i wyborcy ocenia xD Zawsze istnieje ryzyko, ze zrozumialas czyjas wypowiedz inaczej niz pan prokurator, bo na przyklad jestes nieobiektywna
@CudMalina: tak dziala biologia i gadzi mozg, to jest sfera podswiadoma mozgu, to termin naukowy, polecam gadzi mozg. Miedzy innymi dlatego kobiety i mezczyzni sa predysponowani do roznych zawodow lepiej lub gorzej. Chyba, ze zarzucisz mi ze psychologia ewolucyjna nie istnieje i biologicznie mezczyzni nie roznia sie niczym od kobiet jak twierdza niektorzy profesorowie
@essalysolu: . No kurna samą prawdę powiedział Faktycznie xD I porównał do Auschwitz, chyba że ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to faktycznie nie.

"Chciałbym wiedzieć, jakie są statystki. Ile przeselekcjonowanych wstępnie zarodków idzie do zlewu, w kanał, a ile zostaje po selekcji, powtarzam nie na rampie oświęcimskiej, ale na szkiełku laboratoryjnym. Ile zostaje w termosach, w baniakach, u różnych profesorów, doktorów, zootechników z piekła rodem, którzy żerują na ludzkiej bezradności,
@CudMalina: gdzie jest to porownanie? Porownalby gdyby poweidzial, a ile zostaje po selekcji na szkielku labolatoryjnym jak na rampie oswiecimskiej? Widzisz roznice? Widzisz słowo "jak?". Nawet jesliby to zrobil to pewnie moglby to logicznie uargumentowac, a nawet jesli by nie mogl to i tak moglby tak powiedziec, a marszalkini nic do tego, na tym polega wolnosc do gloszenia swoich pogladow, a jesli lamie prawo to demokracja daje narzedzia by to sankcjonować.
@blablalbla: pare razy, a powinna 0 razy


@essalysolu: jak dla mnie nie, nie widzę nic złego w reagowaniu na #!$%@?

@essalysolu: też większość oglądałam i kompletnie nie przypominam sobie jakichś nachalnych komentarzy, raz do brauna i raz do tamtego typa że "przykładny katolik". Nie przypominam sobie żeby wyłączała mikrofon, nawet pisowcy mówili ponad czas.

ok aż zajrzałam, rzeczywiście pod koniec nie oglądałam, to wyłączyła Brauna (w 3 na 4
gdzie jest to porownanie? Porownalby gdyby poweidzial, a ile zostaje po selekcji na szkielku labolatoryjnym jak na rampie oswiecimskiej? Widzisz roznice? Widzisz słowo "jak?". Nawet jesliby to zrobil to pewnie moglby to logicznie uargumentowac, a nawet jesli by nie mogl to i tak moglby tak powiedziec, a marszalkini nic do tego, na tym polega wolnosc do gloszenia swoich pogladow, a jesli lamie prawo to demokracja daje narzedzia by to sankcjonować.


@essalysolu:
@blablalbla: i kto decyduje czy cos jest #!$%@? czy tez nie? to teraz bedziemy mieli marszalka z PO i bedzie uwazal konfe za #!$%@?, wyjdzie holownia i nie bedzie uwazal #!$%@? konfy za #!$%@?, potem wyjdzie bosak i bedzie uwazal #!$%@? lewicy za #!$%@?? na tym polega demokracja? aha to fajnie macie A ja chcialbym moc wysluchac kazdego z poslow, bo ktos na nich glosowal i uwazam, ze kazdy ma prawo