Wpis z mikrobloga

Agnieszka Kłopotek wpadła w kłopotki.

1. Dostajesz szansę jedną na milion, żeby prowadzić obrady sejmu.
2. Jesteś z siebie dumna, szczęśliwa, hihihi "to mój debiut".
3. Zesraj się z powodu różnic poglądowych z ludźmi przy mównicy i wtrącaj swoje mądrości: "Nie podziękuję panu posłowi za tę wypowiedź", "Panie pośle ja akurat mieszkam bliżej Oświęcimia niż Pan, więc wiem lepiej czego chcą Oświęcimianie", "Panie pośle proszę się doszkolić w tym czym jest oświadczenie zanim kolejny raz je pan wygłosi".
4. Zostań przywołana do porządku przez pracownika sejmu.
5. Profit?

Zostaniesz zapamiętana jako Demo-Witek, demo, bo raczej już nie zasiądziesz w tym fotelu. Twój "debiut" skończy się tak samo szybko jak się zaczął.

Dlaczego mam ból dupy? Bynajmniej nie dlatego, że zgadzam się z posłami, z którymi ta kobieta się nie zgadza. Boli mnie fakt, że takie osoby wpływają negatywnie na wygląd opozycji. Cudowna pożywka dla #tvpis. Hołownia stara się jakoś dźwignąć obraz nowego normalnego marszałka sejmu, rano nawet jego zastępca Piotr Zgorzelski też całkiem dobrze, ale na koniec musi przyjść kobieta z wściekłością macicy.

#sejm #polityka
Pobierz Redicle - Agnieszka Kłopotek wpadła w kłopotki.

1. Dostajesz szansę jedną na milion,...
źródło: Screenshot 2023-11-22 at 16.25.39
  • 56
@CudMalina: no i wychodzi posel co przyczynil sie do samoboja dziecka molestowanego seksualnie, a narod go wybiera na posla. Zyjemy w demokracji i szanujemy zasady jej dzialania, a nie uwazamy arbitralnie kto ma prawo sie wypoweidziec a kto nie. Dont hate the player, hate the game?
3. Zesraj się z powodu różnic poglądowych z ludźmi przy mównicy i wtrącaj swoje mądrości: "Nie podziękuję panu posłowi za tę wypowiedź", "Panie pośle ja akurat mieszkam bliżej Oświęcimia niż Pan, więc wiem lepiej czego chcą Oświęcimianie", "Panie pośle proszę się doszkolić w tym czym jest oświadczenie zanim kolejny raz je pan wygłosi".


@Redicle: To akurat bardzo dobre z jej strony.

Nie można pozwalać jakimś degeneratom i debilom, żeby porównywali in
A ja chcialbym moc wysluchac kazdego z poslow, bo ktos na nich glosowal i uwazam, ze kazdy ma prawo wypowiedziec sie niezaleznie od tego czy uwazam czyjes #!$%@? za #!$%@?


@essalysolu: typie ale Braun wypowiadał się CZTERY razy na mównicy tylko dzisiaj, chyba nikt więcej nie mówił, w tym ponad czas, dziwne że jak zaczął nie na temat bo akurat miało być sprostowanie to w końcu go wyłączyła PO CZASIE.
Więc
@blablalbla: jeśli dobrze pamiętam to:
1. udział w debacie (2min na każdego zapisanego posła)
2. sprostowanie bo mówili na jego temat (ma takie prawo)
3. sprostowanie bo dalej mówili na jego temat (ma takie prawo) i tu mu po czasie sprostowania z hakiem został wyłączony mikrofon (i tutaj nie znam na tyle regulaminu sejmu by móc obiektywnie się wypowiedzieć, ale wydaje mi się, że logicznym jest, jak różni ludzie się wypowiadają
@Redicle: tam 2/3 to kretyni więc chociażby Hołownia na uszach stawał nie zmieni się nic. Tusk go wystawił na pożarcie a gra o fotel prezydenta w 2025 już się zaczęła. Gdyby się Hołownia sprawdził miałbym otwartą drogę żeby zostać prezydentem ale mu na to nie pozwolą
@Redicle: otóż to. To, że się z #!$%@? z pis i konfy nie zgadzam nie oznacza, że nie powinni mieć możliwość wypowiedzenia swoich głupot bez komentarzy prowadzącej. I każdy kto się z tym zgadza będzie hipokrytą - bo jak pis #!$%@? na kogoś to źle, jak ktoś #!$%@? na pis to dobrze. No nie, po prostu, nie #!$%@?.
@Redicle: co ty #!$%@?? xD Prowadziła normalnie obrady mimo bycia wielokrotnie prowokowanym. W tym ze #!$%@? się na mównice przez Brauna. Oglądałem dziś całość a nie memy
@Redicle: Zostań przywołana do porządku przez pracownika sejmu Normalnie pracownik sejmu ją do porządku przywoływał? XDDDDD Tego jeszcze nie grali
nie poweidzial ze in vitro to auschwitz, wrecz przeciwnie, powiedzial ze selekcja NIE JEST dokonywana na rampie auchwitz, ale w szkielku, ale ty sobie reszte dopowiedziales


@essalysolu: To Ty zupełnie powaznie chcesz powiedzieć, że te słowa wcale nie oznaczają porównywania in vitro do auschwitz? Nie wiem w sumie jak to skomentować. To jest chyba następny poziom wyrwania z kontekstu, który polega na zupełnym ignorowaniu rzeczywistości xd.