Wpis z mikrobloga

  • 0
@digitallord: crypto.com dało ci 500 dolarow i nie mozesz tego wplacic na Revolut? ja #!$%@?ę juz zapomniałem, jak ten tag naprawdę wyglądał


@elementarz1: No i po co się sapiesz jak nawet krótkiego zdania nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem? xd

Miałem jakieś kilka tys wpłacone kiedyś na crypto.com, zrobiłem top-up wirtualnej visy na $500 ze swoich pieniędzy i nie mogę ich wypłacić, bo od jakiegoś czasu nie podobają im
  • Odpowiedz
przeczytałem

przed chwilą dostałem $500


@digitallord: okej sorry, faktycznie źle zrozumiałem, no to żeby nie wyjść na dałna to zdradzę Ci sekret kto nie robi problemów z przelewami: kraken - chyba mały wolumen giełdy nie przyciągał tak uwagi regulatorów, chociaż SEC prawdopodobnie właśnie to zmienił
  • Odpowiedz
@digitallord: ogarnąłeś już te 500 czy nie? bo mógłbyś tą kartą zapłacić przelew przez wise.com i z € na pln wróciłyby na polskie konto. Tylko nie na revoluta.
Changeinvest.com popatrz dają visa. Dobra apka.
Wirex popatrz dają visa.
Bitpanda.com dają visa

Binance też używałem ale
  • Odpowiedz
  • 0
@plaisant: nie ogarnąłem, chyba po prostu za coś tym zapłacę bezpośrednio i nie będę kombinował.

Ogarnąłem sobie już to nexo, wygląda spoko - dzięki ( @essalysolu ). Resztę też sprawdzę, bo czasem się jednak przydają te karty.

A samo crypto.com mega gówno. Wycofałem już stamtąd wszystkie pieniądze i nigdy nie wrócę. Live chat pół dnia nie działa, na telegramie odpisuje jakiś pajet, a do tego mega słaba apka...
  • Odpowiedz
bo czasem się jednak przydają te karty.


@digitallord: nie często ale bardzo, zrób sobie change wirexa i bitpande dodatkowo do tego nexo.
Pamiętam że był taki moment że te całe nexo by się utopiło, nie pamiętam już o co chodziło. Dlatego tam się bałem wpłacać. Te nexo to taka trochę piramida. Uważaj na to!
  • Odpowiedz
@plaisant: bzdura, celsius upadl a nexo trzyma, maja nawet licenjce bankowa, bo kupili bank :D No ale ryzyko jest, model fee jest dobry bo kasuja za pozyczenie usd 20% a tobie placa 11, wiec sie spina. wiadomo ze zawsze jest ryzyko i warto dywersifikowac ale polecam glebszy research nt nexo. Swego czasu trzymalem tam ponad pol mln, mialem podobne obawy i sporo grzebalem
  • Odpowiedz
@essalysolu: no nie taka bzdura bo groziło im chyba bankructwo jak celsius. To się działo w tym samym czasie co celsius upadł. Mozna o tym poczytać i zweryfikować a @digitallord zależy na ochronie środków więc poczytaj jak tak to był. Coś tam znajdziesz nap ewno w google na ten temat.
  • Odpowiedz
@digitallord: Rozbij sobie siano właśnie na więcej takich przybytków to jak coś się posypie to wszystkiego nie stracisz.


@plaisant: Skąd ta chęć do dzielenia się własnymi dokumentami i mordą z jakimiś firmami krzakami?
  • Odpowiedz
@javelin: z pewności że jak ktoś weźmie kredyt na moje dane to bardzo łatwo to odkręcę i nie będę sie tym przejmował bo tak naprawdę okradają bank a nie mnie. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz