Wpis z mikrobloga

@MvPancer: niesamowite, zanim zjechałem i zobaczyłem Twój komentarz, powiększyłem zdjęcie i pomyślałem "co robi Mezo przy Peszku, Pazdanie i Gliku" xD wygląda na to że na tym zdjęciu jest dwóch Mezów z innych lat jednocześnie
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: lewy się przez tyle lat wyróżniał spośród tych wszystkich pseudo piłkarzy, bo chyba jako jedyny nie chlał co zgrupowanie i jako tako trzymał się diety i treningów
  • Odpowiedz
@hesus: Po ostatnich wybrykach u17 wygląda na to, że chlanie to niestety norma u naszych piłkarzy. Oj długo sobie poczekamy na następnego Lewego.
  • Odpowiedz
  • 0
@ciabass Problem z grupami młodzieżowymi jest trochę inny. Jak zamykasz młodych piłkarzy np internacie Lecha zlokalizowanym w niewielkich Wronkach gdzie nie ma żadnych atrakcji i rozrywek czy w internacie Legii gdzie dostęp do rozrywki jest tym bardziej ograniczony bo ośrodek Legii jes w szczerym polu na podmiejskiej wsi, to nie ma co się potem dziwić że młodzi się nudzą i im odbija albo chcą pokorzystać z życia. To w końcu są
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: jak to wygląda w akademii barcelony czy innych wielkich klubów? trafiasz tam to spinasz dupę żeby przejść wszystkie szczeble i zagrać w pierwszej drużynie a jednostki trudne zazwyczaj są eliminowane albo stawiane do pionu.
jest okazja na zrobienie kariery to przesuwasz w czasie robienie głupot po karierze a teraz masz okienko na zrobienie kariery to dajesz z siebie ile się da..
tak przynajmniej rozumuję, bo widocznie gnoje nauczone że
  • Odpowiedz