Wpis z mikrobloga

@MamMalegoSiurka: Czyli dlatego, że ludzie nie wykonują swojej roboty prawidłowo i np. nie ma dobrej dokumentacji inni ludzie powinni jeździć do biura?

Uwielbiam to podejście. Zamiast robić zmiany w firmie żeby coś działało rozwiązaniem będzie zmiana która ma polegać na tym. że ludzie będą do tej firmy przychodzić.
Sounds like fun.

@zasadzka01 Powołujesz się na badania więc byłem ciekawy na jakie. No, ale jak widać mam je sobie sam znaleźć :)
@Darth_Gohan dobra, dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo tak się zafiksowałeś na tym żeby udowodnić swój punkt widzenia że zupełnie nie dociera do ciebie co się do ciebie pisze.

Idź dzielny teoretyku kierować swoje manifesty i traktaty o dobrej robocie usprawniające działanie calej organizacji do kogo innego.
@thority: ja własnie szukam pracy i znalazłem jedną ofertę w gównianym banku. Straszna harówa i wciskanie klientom gówna czasie recesji i rosnącej biedy. Niby zdalna, a i tak na 1 dzień w miesiącu chcą zapraszać do którejś z siedzib xd no spoko, tylko, żadna nie jest kolo mnie- tylko np. w gdańsku 350km xd pewnie za dojazdy nie zwracają... ehhh ogólnie unikam hybrydowych, bo to najgorsze gówno z możliwych opcji. Nie
@MamMalegoSiurka: Z czym się zafiksowałem xD

Zwyczajnie twierdzę, że podałeś powody które spokojnie mogą być rozwiązane bez konieczności zmuszania ludzi do roboty w biurze. Tyle. Dalej nie podałeś żadnego KONKRETNEGO powodu dla którego ludzie powinni przychodzić do biura w Twojej robocie.

Idź dzielny teoretyku kierować swoje manifesty i traktaty o dobrej robocie usprawniające działanie calej organizacji do kogo innego.


Nie jestem żadnym teoretykiem. Zwyczajnie już nieraz miałem te dyskusję o pracy
@thority opie, u mnie można pracować 100 procent z chaty a i tak przyjedzam do biura, chodzimy na kiepy, kawy, obiady, cały czas beka. 100 procent wolę to niż siedzenie w zapierdzialych dresach w chałupie i klepanie w kąkuter
@Darth_Gohan typie, nie pisz do mnie w tym wątku, bo będę musiał Cie wrzucić na czarno.

Sadzisz jakieś teoretyczne rozważania o tym jak pewne rzeczy powinny być rozwiązane w organizacji i jak to wszystko powinno wyglądać. W #!$%@? mam model teoretyczny. Mnie interesuje praktyka która pozwoli mi na w miarę sensowne funkcjonowanie w organizacji. Może jakbyś nie był tak zafiksowany na punkcie tego żeby wykazywać mi, że masz rację to byś to
@MamMalegoSiurka: Starszy radca prawny -> Nie daje rady przeczytać kilku zdań.

No właśnie potem pracuje z takimi ludźmi jak Ty, którzy zamiast coś poprawić siedzą w tym badziewiu i twierdzą, że MUSZĘ CHODZIĆ DO BIURA BO TAM MAM JAK ZDOBYĆ WIEDZĘ. Zamiast coś zmienić i np. wymagać w dokumentacji to nazywają to teorią i przecież nie ma co zmieniać xD

No to ja jednak mam rację, ale ciul - do biura
@LoguS: [meta] naprawdę @wykop nie możecie automatycznie rozpoznać filmiku na yt i poprawnie go osadzić? (drugi post został stworzony klikając na ikonkę aparatu)
@wfm125m nie no, ja nie rozstrzygam co jest lepsze a co gorsze. Od samego początku pisałem o moim subiektywnym odczuciu i o tym co przemawia dla mnie za korzystnoscia tego rozwiązania. Wiadomo, że ilu ludzi tyle indywidualnych sytuacji i indywidualnych uwarunkowań powodujących że ten konkretny model jest bardziej korzystny.
W takiej sytuacji jak Twoja to nie ma nawet biura do którego miałbyś iść.